07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.41min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Klub podał ceny karnetów

Ceny kar­netów na rundę jesi­en­ną pozosta­ją niezmi­enne w porów­na­niu do rundy wiosen­nej sezonu 2011/2012. Zachowane zosta­ją także funkcjonu­jące doty­chczas ulgi i rabaty zależne od dłu­goś­ci posi­ada­nia kar­ne­tu i sposobu płat­noś­ci. Kar­ne­ty obow­iązu­ją na sie­dem spotkań ligowych i mecz 1/4 finału Pucharu Polski.

Dodatkowy­mi przy­wile­ja­mi są możli­wość wcześniejszego zakupu biletów na mecze Ligi Europy ze zniżką, a także możli­wość zaproszenia oso­by zna­jomej NIE POSIADAJĄCEJ kar­ty kibi­ca za 1zł. Sprzedaż rozpocznie się już w najbliższy piątek, 5 lip­ca we wszys­t­kich punk­tach sprzedaży i przez inter­net. Tym razem nie będzie podzi­ału na sprzedaż otwartą i zamknię­ta, miejs­ca doty­chczas zaj­mowane będą zablokowane w sprzedaży do 3 sierp­nia włącznie.

Nowoś­cią w ofer­cie jest kar­net rodzin­ny. Jest dostęp­ny tylko do stre­fy B. Jego koszt to 210+7+7 zł, co oznacza, że oso­ba dorosła płaci nor­mal­ną stawkę, nato­mi­ast dwój­ka dzieci w wieku 5–13 lat płaci za każde ze spotkań sym­bol­iczną złotówkę. Jak zaz­naczyła Joan­na Dzios, jest to ofer­ta dla opieku­na i dwój­ki dzieci, nie musi to być rodzic.

Naj­droższe bile­ty na spotka­nia ligowe kosz­tować będą 45 zł, za wyjątkiem spotkań z Legią Warsza­wa i Śląskiem Wrocław, kiedy to wejś­ciów­ki będą 20 zł droższe.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.