01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.5godz.5min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kto jeszcze nie strzelał dla Lecha?

prezentacjalecha (27)Zde­cy­dowana więk­szość piłkarzy Lecha trafiła już dla niego bram­ki. Ostat­nio uczynili to Marcin Kamińs­ki i Hubert Wołąkiewicz. W kole­jce czeka­ją jed­nak kole­jni. Ich lista jest jed­nak coraz krótsza.

W tym momen­cie w barwach „Kole­jorza” jest czterech zawod­ników, który ta sztu­ka się nie udała. Trzech z nich wciąż czeka na bramkę w Ekstrak­lasie, bo nie mieli okazji jej zdoby­cia. Żaden z nich jed­nak nie trafił dla Lecha.

To Karol Linet­ty, Tomasz Kędzio­ra, Dar­iusz Formel­la i Łukasz Teodor­czyk. Pier­wsza dwój­ka zade­bi­u­towała już w lidze, jed­nak nie miała okazji jeszcze zdobyć swo­jej pier­wszej bram­ki nie tylko w Ekstrak­lasie, ale również dla Lecha. Formel­la w Lechu jeszcze nie zade­bi­u­tował, podob­nie jak w Ekstrak­lasie. Z kolei ostat­ni zawod­nik dla Lecha jeszcze nie trafił, choć strze­lał już w lidze.

I to na niego najbardziej liczą w Poz­na­niu. Właśnie po to został sprowad­zony do „Kole­jorza”. Lech Poz­nań potrze­bował napast­ni­ka i Łukasz Teodor­czyk trafił tutaj, aby zastąpić Lewandowskiego i Rud­nevsa. Póki co o tę rolę starał się Bar­tosz Ślusars­ki, jed­nak zarzu­cano mu dużą nieskuteczność i „Kole­jorz” sięgnął po kole­jnego zawodnika.

Który z tej czwór­ki trafi jako pierwszy?

*W tych statystykach nie uwzględ­nil­iśmy oczy­wiś­cie bramkarzy. Oni również mogą zdoby­wać bram­ki, cho­ci­aż­by z rzutów karnych, ale to bard­zo rzad­kie wydarzenie.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.