02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.12min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech bez Hamalainena

kasper hamalainenW meczu z Lechią Gdańsk nie zagra Kasper Hamalainen. Jeszcze na kon­fer­encji pra­sowej szkole­niowiec Lecha Poz­nań nie wyk­luczał możli­woś­ci, że ten piłkarz pojawi się na boisku, choć już wtedy wiedzi­ał, że będzie o to bard­zo trudno.

- Decyz­ja zostanie pod­ję­ta jutro. Popołud­niu, przed meczem, będę wiedzi­ał czy może zagrać — zaz­naczał wczo­raj szkole­niowiec. Hamalainen. Fin jed­nak nie zna­jdzie się w ogóle w mec­zowej osiem­nastce i spotkanie z Lechią obe­jrzy z per­spek­ty­wy trybun.

- Nie wyda­je mi się, że będzie widoczny jego brak na boisku. Nawet jeśli nie będzie mógł zagrać, to zastąpi go ktoś inny. Mamy w zes­pole dobrych piłkarzy, każdy z nich ciężko pracu­je i zasługu­ją na to, aby pojaw­ić się na boisku - pod­kreśla tren­er. — Nie ma ludzi nieza­stą­pi­onych. Ja nie jestem nieza­stą­pi­ony i piłkarze również — dodaje.

Doty­chczas Hamalainen był kluc­zową postacią we wszys­t­kich spotka­ni­ach rundy wiosen­nej Lecha Poz­nań. Fin zagrał w każdym z nich od pier­wszej min­u­ty i dopiero w Szczecinie opuś­cił boisko. Zmi­ana nastąpiła ze wzglę­du na uraz.

- Jestem bard­zo zad­owolony z jego formy i postawy, ale na szer­szą ocenę będzie trze­ba poczekać. Ten okres, w którym jest z nami przepra­cow­ał bard­zo dobrze, ale uważam, że to nie jest kres jego możli­woś­ci i może grać lep­iej — zauważa Rumak. — To waż­na postać dla zespołu, ponieważ jest otwartym i życ­zli­wym człowiekiem. Do tego ma dobry charak­ter do gry, bo pokazu­je swo­ją zadziorność - kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.