01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.44min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech ma nowego rzecznika

borowicz lukaszŁukasz Borow­icz został nowym rzecznikiem pra­sowym KKS Lech Poz­nań. Doty­chczas był znany z ante­ny telewiz­ji WTK, w której przez ostat­nie lata pra­cow­ał jako dzi­en­nikarz sportowy i prowadz­ił między inny­mi pro­gramy poświę­cone Kole­jor­zowi. Zastąpił na stanowisku Joan­nę Dzios, która w sty­czniu zakończyła współpracę z klubem.

Łukasz Borow­icz ma 29 lat i pochodzi z Poz­na­nia. Jest absol­wen­tem europeisty­ki na Uni­w­er­syte­cie im. Adama Mick­iewicza w Poz­na­niu. Swo­ją kari­erę poświę­cił jed­nak sportowi i dzi­en­nikarst­wu. Swo­je pier­wsze kro­ki w tej dziedzinie staw­iał w stu­denckim radiu Afera prowadząc między inny­mi audy­c­je „Afera z Buł­garskiej” czy „Sport­ing Klub Afera”.

Przez ostat­nie 5 lat był prezen­terem, reporterem i wydaw­cą ser­wisów sportowych w telewiz­ji WTK. Był też autorem wielu pro­gramów sportowych, również o Kole­jorzu. Prowadz­ił choć­by „Stu­dio Buł­gars­ka” i „Stu­dio Buł­gars­ka Live”. Pod­czas turnieju Lech Cup i Lech Con­fer­ence w 2012 roku pełnił funkcję konferansjera.

- Bard­zo cieszy mnie możli­wość pra­cy w Lechu Poz­nań. To świetne miejsce do roz­wo­ju i real­i­zowa­nia samego siebie. Jestem przeko­nany, że umiejęt­noś­ci nabyte w ostat­nich lat­ach w poz­nańs­kich medi­ach, ter­az wzbo­ga­cone nowy­mi doświad­czeni­a­mi, poz­wolą na owoc­ną i długą współpracę – zdradza Łukasz Borowicz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.