06.10.2022, g. 18:45
Liga Konferencji Europy
Lech Poznań vs Hapoel Be'er Sheva
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.41min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech zaprezentował się w Multikinie

Druży­na Lecha Poz­nań zaprezen­towała się dzisi­aj w Mul­ti­kinie 51 przed poz­nańską pub­licznoś­cią. — Lech to wiel­ki klub, sil­na druży­na. W zeszłym roku pow­stała pres­ja, z którą sobie nie poradzil­iśmy. Jestem przeko­nany, że w tym roku będziemy wal­czyć o wszys­tkie możli­we do zdoby­cia tytuły – pod­kreślał Jose Mari Bakero.

 

W trak­cie imprezy przed kibi­ca­mi zaprezen­towali się nie tylko piłkarze, ale także nowa kolekc­ja mody Lecha Poz­nań, a także Kole­jorz Girls oraz dwóch freestylerów pił­ki nożnej. Jak zwyk­le, jako pier­wsi pokaza­li się bramkarzy 5. zespołu Ekstrak­lasy: Krzysztof Kotorows­ki oraz Jas­min Burić. - Z mojej per­spek­ty­wy ostat­ni sezon był dobry. Mógłbym o nim powiedzieć, że świet­ny, gdy­byśmy dzisi­aj grali w europe­js­kich pucharach, jed­nak nie udało się mi pomóc zespołowi w finale Pucharu Pol­s­ki – oce­ni­ał „Kotor”.

Następ­nie przyszła kolei na obrońców „Kole­jorza”. — Zakładamy, że ten sezon będzie zde­cy­dowanie lep­szy od poprzed­niego. Czeka nas cięż­ka i trud­na pra­ca, ale na jej końcu musimy być optymis­ta­mi i wierzymy, że będziemy na najwyższym stop­niu podi­um – przyz­nał Grze­gorz Wojtkowiak. — Zgod­nie z zapowiedzi­a­mi władz klubu więk­szy nacisk ma być kładziony na młodzież i my chce­my wyko­rzys­tać swo­ją szan­sę – mówił Marcin Kamiński.

W następ­nej for­ma­cji najwięk­szą niewiadomą jest Alek­san­dar Tonew, który jako jedyny przed nowym sezonem wzmoc­nił Lecha. - W Poz­na­niu czu­ję się dobrze, ale najważniejsze jest to, żebyśmy zostali mis­trzem Pol­s­ki – zadeklarował młody Buł­gar. - Zro­bimy wszys­tko, żeby wró­cić na europe­jskie salony. Wyni­ki spar­ingów należy trak­tować z przym­roże­niem oka. Gral­iśmy w różnych ustaw­ieni­ach. Jestem pewien, że w meczach o stawkę będzie zde­cy­dowanie lep­iej – zaz­naczył Rafał Murawski.

Duże nadzieje kibice wiązać mogą także z Mateuszem Możdże­niem, który w grach kon­trol­nych spędz­ił dużo cza­su na boisko. - Staram się to jak najlepiej wyko­rzys­tać. Wiecznie młody nie będę, rozpoczy­na się nowy sezon, w który wkracza­my z nowy­mi nadzie­ja­mi. Nie mogę wiecznie żyć golem z Man­ches­terem, on jest już his­torią, a ter­az musimy pisać nową – podkreślał.

Ubo­go nato­mi­ast wyglą­da w porów­na­niu z inny­mi for­ma­c­ja­mi wyglą­da ta najbardziej ofen­sy­w­na. W niej zaled­wie trzech piłkarzy Bar­tosz Ślusars­ki, Vojo Ubi­parip oraz Artjom Rud­nev. Ten pier­wszy mówił jed­nak, że mimo to rywal­iza­c­ja o miejsce w składzie jest bard­zo duża. - Numerem jeden jest Artjom, a my z Vojo musiemy wal­czyć o to, aby grać – zauważył. Z kolei Rud­nev zapowiedzi­ał, że nadal będzie zdoby­wał wiele bramek dla klubu. — Pres­ja związana z grą dla Lecha była, ale już minęła. Ter­az liczy się gra i zdoby­wanie bramek oraz punk­tów – mówił.

Pon­ad­to na uwagę zasługu­je bard­zo dobra oprawa. Orga­ni­za­torzy przy­go­towali ciekaw­ie dopa­sowaną muzykę, połąc­zoną z intere­su­ją­cy­mi efek­ta­mi specjalnymi.

Kursy na mecze Lecha

Lech Poznań - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

09/10/2022 / 17:30

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Puchar Polski

18/10/2022 / 15:00

Lech Poznań - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

09/10/2022 / 17:30

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Stal Mielec

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 12:30

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 15:00

Widzew Łódź - Raków Częstochowa

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 17:30

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

03/10/2022 / 19:00

Piast Gliwice - Raków Częstochowa

PKO BP Ekstraklasa

06/10/2022 / 20:45

Miedź Legnica - Stal Mielec

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 12:30

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 15:00

Widzew Łódź - Raków Częstochowa

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2022 / 17:30

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.