03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.15min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Media: Dwaliszwili rozmawia z Lechem

dwaliszwiliWładimir Dwal­iszwili zdaniem “Gło­su Wielkopol­skiego” otrzy­mał propozy­cję prze­jś­cia do Lecha Poz­nań. Napast­nik wys­tępu­ją­cy ostat­nio w Polonii Warsza­wa opuś­cił w min­iony piątek zgrupowanie klubu w Tur­cji ze wzglę­du na duże zaległoś­ci pła­cowe. Piłkarz nie jest zad­owolony z braku postępów w tej kwestii i jest zde­ter­mi­nowany, aby opuś­cić “Czarne Koszule”. Jed­nym z chęt­nych na jego pozyskanie ma być Lech Poznań.

Poz­nańs­ki dzi­en­nik donosi, że roz­mowy są zaawan­sowane, a klubowi z ul. Buł­garskiej zależy na sprowadze­niu do klubu napast­ni­ka, który pod­niesie wartość drużyny w ofen­sy­wie. Lech co praw­da prowadzi już roz­mowy z Ireneuszem Królem w spraw­ie trans­feru Łukasza Teodor­czy­ka, jed­nak te na razie się prze­cią­ga­ją i pod znakiem zapy­ta­nia stoi prze­jś­cie młodego zawod­ni­ka do “Kole­jorza” już zimą. Kole­jnym graczem, którego pozyskać chce Lech jest właśnie Dwaliszwili.

27-let­ni zawod­nik od wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy ma otrzy­mać ofer­tę pół­torarocznego kon­trak­tu. Gruzin już wcześniej otrzy­mał propozy­cję od Legii Warsza­wa. Na razie nie pod­jął decyzję doty­czącej swo­jej przyszłości.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.