01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.44min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Młodzi na konsultacjach. “Nie stanowi to dla nas problemu”

kamyk kaminski marcinPoza kon­tuzjowanym Vojo Ubi­paripem i przez­iębionym Krzysztofem Kotorowskim w tym tygod­niu z Lechem Poz­nań nie trenu­ją Szy­mon Drew­ni­ak, Karol Linet­ty, Marcin Kamińs­ki, Tomasz Kędzio­ra i Dar­iusz Formel­la. Piąt­ka piłkarzy „Kole­jorza” prze­by­wa na kon­sul­tacji kadry olimpi­jskiej, która odby­wa się w Grodzisku Wlkp.

- Brak tych piłkarzy nie stanowi dla nas prob­le­mu, bo oni nie pojechali tam na wakac­je — zwraca uwagę Jerzy Cyrak. - Zostali wyse­lekcjonowani do drugiej reprezen­tacji Pol­s­ki, pod wzglę­dem jej wagi i muszą ter­az potwierdz­ić, ze zasługu­ją na powołanie. Pracu­je­my bez nich, ale wiemy, nad czym tam będą pra­cow­ać, więc wszys­tko kon­trolu­je­my — doda­je trener.

Z pię­ciu zawod­ników, którzy pojechali na kon­sul­tację jedynie Dar­iusz Formel­la nie wys­tąpił jeszcze w meczu ligowym. Ten piłkarz nie pojaw­ił się jeszcze na żad­nym treningu Lecha. Pozostała czwór­ka zagrała już. Marcin Kamińs­ki wys­tąpił w pełnym wymi­arze cza­sowym w obu spotka­ni­ach, Tomasz Kędzio­ra w pier­wszym — prze­ci­wko Ruchowi Chorzów, a Karol Linet­ty i Szy­mon Drew­ni­ak w mniejszym wymi­arze czasowym.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.