Pawłowski rozmawia z Herthą. Jeśli nie ona to Lech

zagłębie lubin szymon pawłowskiLech Poz­nań nadal nie zrezyg­nował ze starań pozyska­nia Szy­mona Pawłowskiego. Pomoc­nik Zagłębia Lubin znalazł się co praw­da w kręgu zain­tere­sowań wys­tępu­jącej w 2. Bun­deslidze Herthy Berlin, jed­nak nie wyk­luc­zone, że to z “Kole­jorzem” pod­pisze swój następ­ny kontrakt.

Menadżer zawod­ni­ka pozosta­je w kon­tak­cie z dwoma kluba­mi. Pier­wszym z nich jest wspom­ni­ana Hertha Berlin i to na trans­fer do tego klubu najbardziej liczy Pawłows­ki. Jed­nak jeśli nie uda mu się porozu­mieć z Niem­ca­mi, to chci­ał­by swo­ją kari­erę kon­tyn­uować w stol­i­cy Wielkopol­s­ki. Przyszłość piłkarza, który w tym roku skończy 27 lat powin­na wyjaśnić się w prze­ciągu tygod­nia. Wtedy bowiem kończy się okienko trans­fer­owe w Niem­czech, a Ci liczą na to, że Polak pomoże im wró­cić do Bundesligi.

Przed­staw­iciele wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy już po zakończe­niu rundy jesi­en­nej zapowiadali wzmoc­nie­nie zimą zespołu, który ma wal­czyć o tytuł mis­tr­zows­ki. Na razie jed­nak niewiele z tych planów udało się zre­al­i­zować. Lech zakon­trak­tował Łukasza Teodor­czy­ka, ale negoc­jac­je w spraw­ie jego trans­feru zimą nadal trwa­ją i nie wiado­mo czy piłkarz zagra w barwach “Kole­jorza” już w rundzie wiosen­nej. Póki co Mar­iusz Rumak nie ma do dys­pozy­cji żad­nego nowego zawod­ni­ka. Musi­ał nato­mi­ast pożeg­nać się z Bar­toszem Bereszyńskim, który przeszedł do Legii.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress