03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.39min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwsza kartka Marcina Kamińskiego

W 77. min­u­cie meczu Lecha Poz­nań z Chaz­arem Lenko­ran żółtą kartkę otrzy­mał Marcin Kamińs­ki. Nie było­by jed­nak w tym nic nadzwycza­jnego, gdy­by nie fakt, że to pier­wsze tego typu upom­nie­nie dla młodego obroń­cy „Kole­jorza” pod­czas piłkarskiej kariery.

Jeszcze pod koniec ubiegłego sezonu „Kamyk” pytany o swo­ją czys­tą grę mówił: — Nie trze­ba zdoby­wać kartek, żeby dobrze grać w obronie. Na środ­ku obrony nor­mal­na jest twar­da gra i otrzy­manie kartek, ale moż­na to też robić w sposób czysty. Najważniejsze, żeby nie popeł­ni­ać głupich przewinień. W końcu jed­nak dostanę pierwszą.

Na żółtą kartkę w seniorskiej piłce Marcin Kamińs­ki czekał 3480 min­ut. To osiąg­nię­cie godne uwa­gi, tym bardziej, że ten 20-let­ni piłkarz wys­tępu­je zazwyczaj na pozy­cji środ­kowego obroń­cy. Zdarza­ło mu się także grać na pozy­cji lewego obroń­cy oraz defen­sy­wnego pomocnika.

Jeszcze lep­iej wyglą­da osiąg­nię­cie Marci­na Kamińskiego, gdy­by zliczyć jego wys­tępy w Młodej Ekstrak­lasie, w której również żaden arbiter nie ukarał go kartką. Łącznie z tymi roz­gry­wka­mi na swoim kon­cie miał on 5668 min­ut “czys­tej” gry.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.