02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Będziemy musieli zagrać atakiem pozycyjnym

rumak rumak ma- Jed­ną rzecz moż­na było zaob­ser­wować, oglą­da­jąc pier­wszy mecz Polonii Warsza­wa. Zmie­nili sys­tem gry, a to bard­zo rzad­ko się zdarza. Na spotkanie z Lechią wys­zli w ustaw­ie­niu 4–5‑1, które prze­chodz­iło w 3–4‑3 — zwraca uwagę przed dzisiejszym spotkaniem Mar­iusz Rumak.

- Każdy mecz trze­ba wygry­wać, nieza­leżnie od tego, z kim się gra. Nie zgodzę się z tym, że Polo­nia to słab­szy zespół, niż jesienią. Gdy rozpoczy­nał się sezon, ten tak mówiono, a na koniec rundy byli na trzec­im miejs­cu. Trud­no ocenić, gdzie będą na koniec roz­gry­wek — mówi trener.

- Spodziewam się, że będziemy musieli zagrać atakiem pozy­cyjnym. Polo­nia może odd­ać nam inic­jaty­wę, a swo­jej szan­sy szukać w grze z kon­try - twierdzi opiekun Lecha.

- Najwięk­szą zagad­ką jest to, kto zagra w obronie. Defen­sy­wa z Ruchem zagrała dobrze, a wraca Luis Hen­riquez, czyli bard­zo ważny zawod­nik dla tej for­ma­cji — zaz­nacza szkoleniowiec.

- Zawsze przed meczem prze­chodzi mnie dreszcz. To nie jest dreszcz niepoko­ju, raczej pozy­ty­wny bodziec. Fajnie, że w końcu wracamy. Nie mogłem się doczekać meczu z Ruchem. Ter­az kole­jnego. Chce­my zagrać podob­nie jak w pier­wszym meczu i wygrać w swoim domu, dla kibiców, których mamy. Dzię­ki temu może choć trochę uda nam się wymazać plamę po trzech ostat­nich porażkach - kończy trener.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.