Rumak: Chcemy narzucić Lechii swój styl

rumak- Lechia to solid­ny zespół, przy­go­towu­jąc anal­izę ich gry, zauważyłem gro min­ut, w które w ich meczach są pow­tarzalne. To dobre momenty,dlatego najwierniejszym słowem odd­a­ją­cym ich grę jest właśnie solid­ność - mówi przed piątkowym meczem, Mar­iusz Rumak.

- Oni są niebez­pieczni, dlat­ego musimy szczegól­nie uważać. Już w Gdańsku stały­mi frag­meta­mi gry spraw­ili nam sporo prob­lemów. Musiy ich jutro zdomi­nować, kon­cen­tru­je­my się na sobie, swo­jej grze i tym, jak narzu­cić styl Lecha nasze­mu rywalowi — tłu­maczy szkoleniowiec.

- Mam nadzieję, że Lechia, tak jak my, lubi grać piłką i zagramy jutro fajny mecz dla kibiców. Jeśli się ustaw­ią z tyłu jak Polo­nia, to oznacza, że gra­ją dla wyniku. My w piłkę gramy dla kibiców i chce­my dla nich zagrać fajny mecz — pod­kres­la trener.

- Brak wyników u siebie, to nie nasz najwięk­szy prob­lem. Naszym prob­le­mem w walce o tytuł jest to, że dobrze gra Legia. Musimy grać jeszcze lep­iej. Wyda­je mi się, że w tym sezonie będzie trze­ba zdobyć więcej, niż 60 punk­tów, aby zdobyć mis­tr­zost­wo. Musimy stworzyć taki sposób grana, który poz­woli nam na zdoby­wanie więk­szej licz­by punk­tów, niż ter­az. Chce­my słyszeć, że Lech zdoby­wa punk­ty i wygry­wa mecze, bo gra swo­ją, efek­towną i miłą dla oka piłkę — przyz­na­je Rumak.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress