02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.20min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Jagiellonia będzie musiała się dostosować

- Jagiel­lonii najbliżej do Lechii Gdańsk, a tylko z tą prze­gral­iśmy w lidze. Dlat­ego uważam, że to groźny ryw­al. Inni, niż Ci, z który­mi gral­iśmy w Poz­na­niu – mówi przed sobot­nim meczem Mar­iusz Rumak.

- Trud­no przewidzieć skład per­son­al­ny Jagiel­lonii. To zespół nieprzewidy­wal­ny, tren­er Haj­to częs­to rotu­je skła­dem. Mamy swo­je przy­puszczenia, ale kon­cen­tru­je­my się na swoim zes­pole. Na tym jak my chce­my zagrać. Tak, żeby ryw­al musi­ał się do nas dos­tosować – przyz­na­je szkoleniowiec.

- To, że nie strze­la­ją bramek, to nie mój prob­lem. Według mojej filo­zofii za strze­lanie odpowia­da cały zespół. W jede­nas­tu się ataku­je i w jede­nas­tu się broni. Jagiel­lonia ma w swoim składzie Frankowskiego, który był królem strzel­ców. Co praw­da kil­ka lat temu, ale on umie strze­lać – twierdzi Rumak.

- Te klu­by, które częs­to zmieni­a­ją tren­erów, bard­zo rzad­ko w dłuższym okre­sie cza­su odnoszą sukcesy. Michał Pro­bierz dłużej pra­cow­ał w Jagiel­lonii i pojaw­iły się sukcesy. W naszym zawodzie częs­to zmienia się tren­erów, to nieod­zowne. Szko­da jed­nak, że aż tak częs­to. To pewnie jeden z niewielu kra­jów, gdzie po ośmiu kole­jkach zmieniono pię­ciu tren­erów – mówi tren­er Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.