07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.19min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: Śląsk na każdej pozycji ma swoją jakość

- Nie do koń­ca jesteśmy przy­go­towani do tego, żeby grać otwartą piłkę. Cza­sa­mi trze­ba odd­ać ją rywalowi, tak jak zro­bil­iśmy to z Podbeskidziem. Dzię­ki temu mogliśmy je skutecznie kon­trować - mówi przed meczem ze Śląskiem Wrocław, Mar­iusz Rumak.

- Stałe frag­men­ty gry to na pewno ele­ment, na który trze­ba zwró­cić uwagę. Zdobyli w ten sposób dużo bramek i moż­na powiedzieć, że w ten sposób zdobyli tytuł mis­tr­zows­ki, ponieważ to im bard­zo pomogło. Trud­no trenować pow­strzymy­wanie Śląs­ka w tej kwestii. Może­my zwró­cić na to uwagę, ale ważne będzie zachowanie rywala, a to trud­no przewidzieć - przyz­na­je szkole­niowiec Lecha.

- Zdoby­wamy więcej punk­tów na wyjaz­dach, ale na anal­izę tego przyjdzie czas po zakończe­niu rundy. Ter­az nie potrafię powiedzieć dlaczego tak jest — pod­kreśla trener.

- Mila to jeden z najważniejszych zawod­ników Śląs­ka. Najsil­niejszym ich punk­tem jest jed­nak niezmi­en­na kadra, która w przeszłoś­ci zdoby­wała już wysok­ie miejs­ca w lidze. Na każdej pozy­cji mają określoną jakość — uważa Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.