07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.22min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spełniane marzenia Mariusza Rumak

- Chci­ałbym kiedyś zagrać na Buł­garskiej przy pełnych try­bunach. To moje marze­nie — mówił kil­ka tygod­ni temu Mar­iusz Rumak. Wiele wskazu­je na to, że już pod­czas najbliższego meczu, z Legią, spełni się marze­nie szkole­niow­ca Lecha Poznań.

Jed­nak to nie jedyne marze­nie tren­era „Kole­jorza”. Chci­ał on również, żeby niedzielne spotkanie były meczem pier­wszej z drugą drużyną, mówiąc pół żartem pół serio, jeśli Legia zasłuży na drugą pozy­cję. Legia jest pier­wsza, a Lech cho­ci­aż trze­ci, to tuż za jej ple­ca­mi. Mamy więc mecz na szczy­cie, a chy­ba też o to chodz­iło Mar­ius­zowi Rumakowi.

Atmos­fera piłkarskiego świę­ta. Tysiące ludzi z ocza­mi skierowany­mi na murawę, tren­erów. Szkole­niow­cowi Lecha nie chodz­iło o to, żeby być w cen­trum uwa­gi, a żeby stworzyć wspani­ałe wid­owisko. Mecze Lecha z Legią cza­sa­mi rozczarowu­ją. Nie speł­ni­a­ją oczeki­wań, ponieważ te wzglę­dem meczów na szczy­cie są zawsze wysok­ie. Jed­nak, gdy na try­bunach zasi­a­da kilka­naś­cie tysię­cy kibiców, to nawet jeśli mecz nie stoi na najwyższym poziome, to otocz­ka spotka­nia spraw­ia, że jego odbiór jest co najm­niej pozytywny.

Uprzedz­imy Pana zatem kole­jne małe marze­nie tren­erze. Z Legią Pan już  wygrał, ale nie na Buł­garskiej. Życzymy zwycięst­wa z Legią w obec­noś­ci tych 40 tysię­cy sym­pa­tyków Lecha i futbolu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.