01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.13min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk mógłby zagrać z Polonią. Kiełb może, jeśli…

prezentacjalecha (74)Gdy­by nie żół­ta kart­ka otrzy­mana w meczu z Ruchem Chorzów, Łukasz Teodor­czyk mógł­by zagrać w jutrze­jszym spotka­niu z Polonią Warszawa.

- Ustalil­iśmy pewne warun­ki, jakie Lech musi­ał­by spełnić, żeby Łukasz wys­tąpił jutro. Nie chcę jed­nak zdradzać szczegółów, bo to kwest­ie umowy. Podob­na sprawa doty­czy wypoży­c­zonego z Lecha do Polonii Jac­ka Kieł­ba - mówi tren­er Mar­iusz Rumak.

Przy­pom­ni­jmy, że kart­ka otrzy­mana przez Teodor­czy­ka wyk­luczyła go z udzi­ału w meczu z Polonią Warsza­wa. Sprawa trafiła również pod obrady Komisji Ligi, która zas­tanaw­iała się nad ukaraniem piłkarza zaw­iesze­niem w kole­jnym meczu. Piłkarz nie przyz­nał się do zarzu­canej mu celowoś­ci tego zagra­nia. Nie udowod­niono chę­ci wymuszenia pokaza­nia prze sędziego Siejew­icza żółtej kart­ki, tak aby napast­nik Lecha pau­zował w spotka­niu, w którym i tak miał­by nie zagrać.

Szkole­niowiec “Kole­jorza” zdradz­ił jed­nak, że Teodor­czyk mógł­by zagrać z Polonią, a zaw­iesze­nie spodowodowało, że piłkarz nie będzie do dys­pozy­cji tren­era. Jutro na Buł­garskiej może­my zobaczyć Jac­ka Kieł­ba, jeśli “Czarne Koszulce” zde­cy­du­ją się spełnić ustalone warun­ki. Wąt­pli­we jed­nak jest to, że zespół z Kon­wik­torskiej zde­cy­du­je się na taki rozwiązanie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.