07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.50min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Podbeskidzie — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Podbeskidzie Biel­sko-Biała — Lech Poz­nań. Oto co mieli do powiedzenia szkole­niow­cy obu drużyn.

Marcin Sasal (Podbeskidzie Biel­sko-Biała): - Trze­ba pochwal­ić nasz zespół, bo wal­czyliśmy do koń­ca. Jesteśmy chwaleni, zaczy­namy grać piłkę, częś­ciej utrzy­mu­je­my się przy niej. Szko­da jed­nak, że nadal nie mamy punk­tów. Dzisi­aj pokaza­l­iśmy deter­mi­nację, ale mimo tego, że prze­gral­iśmy nie zała­mu­je­my się. Nie wstyd prze­grać z Lechem Poz­nań. Stra­cil­iśmy dzisi­aj trzy bram­ki po błę­dach w kryciu, także pod­czas stałego frag­men­tu gry po bram­ce Ślusarskiego.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Spodziewal­iśmy się dzisi­aj trud­nego meczu, bo Podbeskidzie to zespół, który nie zasługu­je na tak niską pozy­cję w Ekstrak­lasie. Dzisi­aj widzi­ałem w ich grze jakość, przeprowadzili kil­ka groźnych sytu­acji. Dlat­ego też bard­zo cieszę się, że udało nam się zdobyć trzy punk­ty na tym trud­nym tere­nie. Cieszę się, że udało nam się zdobyć trzy gole, bo dawno nie strze­lal­iśmy wiele. Duża zasłu­ga w zwycięst­wie jest po stron­ie Buri­cia, który obronił bard­zo ważny rzut karny. Nie jestem zad­owolony ze współpra­cy obrońców. Ta for­ma­c­ja w takim ustaw­ie­niu jeszcze nie grała, choć Ceesay i Djur­d­je­vić byli parą stop­erów w meczu z HSV. Ciężko jed­nak ganić zespół, który wygrał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.