02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.45min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Lechia: Podtrzymać passę przy Bułgarskiej

Lech-Lechia: Podtrzymać passę przy Bułgarskiej

W 27. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się z Lechia Gdańsk. W spotka­niu rundy jesi­en­nej lep­si okaza­li się lechi­ci, którzy pokon­ali gdańszczan 4:1. 

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla piłkarzy Kole­jorza. W 27. min­u­cie chwila nieuwa­gi defen­sy­wy, piękne uderze­nie Deleu dało prowadze­nie gospo­dar­zom. Osiem min­ut później wyrów­nał Łukasz Teodor­czyk po dośrod­kowa­niu Bar­ry’ego Dou­glasa. Po prz­er­wie na boisku domi­nowali już tylko podopieczni tren­era Ruma­ka. Bram­ki dla Lecha zdobyli jeszcze Lovrenc­sics, Hamalainen oraz Teodorczyk.

W poprzed­niej kole­jce lechi­ci rzutem na taśmę wygrali spotkanie z Podbeskidziem. Gola na wagę zwycięst­wa zdobył w dolic­zonym cza­sie gry Mateusz Możdżeń. Po tym meczu, kom­ple­cie punk­tów i prze­granej Ruchu z Piastem Kole­jorz wskoczył na trze­cie miejsce w tabeli.

Lechia w min­ionej kole­jce wygrała z Widzewem Łódź 2:0. Podopieczni tren­era Michała Pro­bierza tracą już tylko dwa punk­ty do ósmej w tabeli Zaw­iszy i Jagiel­lonii. Zimą na Pomorze trafiło dwóch młodych piłkarzy, Alek­sander Jagiełło oraz Paweł Stolarski.

Mecz rozpocznie się o 18:30 na Inea Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.