02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.22min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamiński: To dużo większa odpowiedzialność

Kamiński: To dużo większa odpowiedzialność

W sobot­ni wieczór lechi­ci wygrali z Górnikiem Zabrze 2:1. Szy­bko strzelona bram­ka na początku drugiej połowy poz­woliła poz­na­ni­akom na kon­trolowanie sytu­acji na boisku.

Spotkanie z Górnikiem nie było ide­alne w wyko­na­niu piłkarzy tren­era Mar­iusza Ruma­ka. Marin Kamińs­ki przyz­nał, że najważniejsze są trzy punk­ty, gdyż każ­da stra­ta może odd­al­ić Kole­jorza od mis­tr­zost­wa — Najbardziej cieszy wygrana, ponieważ zda­je­my sobie sprawę, iż każde potknię­cie może zakończyć defin­i­ty­wnie naszą walkę o mis­tr­zost­wo Polski.

Lechi­ci domi­nowali na boisku. Statysty­ki były po stron­ie Kole­jorza. Poz­na­ni­a­cy atakowali bramkę Górni­ka, jed­nak brakowało strza­łów z dys­tan­su w wyko­na­niu piłkarzy — Musimy odd­awać strza­ły, bo do bram­ki z piłką na pewno nie wejdziemy. Górnik w polu karnym grał blisko siebie i ciężko było tę defen­sy­wę sfor­sować. Dziś udało nam się zdobyć dwa gole, jest zwycięst­wo — przyz­nał Kamiński.

Górnik na boisku w drugiej połowie nie ist­ni­ał… poza efek­towną bramką Radosława Sobolewskiego. Lechi­ci kon­trolowali prze­bieg spotka­nia — Do tego dążymy, żeby nasze spotka­nia kon­trolować. Staramy się też nie tracić bramek. Dziś wiado­mo, bram­ka-marze­nie Sobolewskiego — zaz­naczył.

Pod nieobec­ność wykartkowanych Wołąkiewicza oraz Kotorowskiego, Kamińs­ki w sobot­ni wieczór roze­grał mecz z kap­i­tańską opaską na ramie­niu — Już grałem jeden mecz w Poz­na­niu. Wiado­mo jed­nak, że to coś zupełnie innego. To dużo więk­sza odpowiedzial­ność za poczy­na­nia całego zespołu. Jakiegoś stre­su z tym związanego nie miałem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.