02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.47min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bednarek: Miejsca w reprezentacji nikomu nie oddam

Bednarek: Miejsca w reprezentacji nikomu nie oddam

Jan Bednarek ma za sobą udane wys­tępy w kadrze do lat 21. Wczo­raj biało-czer­woni pokon­ali 1:0 Niem­ców i udanie zakończyli rok.

- Cieszę się, że nie stra­cil­iśmy bram­ki, bo to było jed­no z naszych założeń przed tym meczem. Wiedzieliśmy, że jeśli nam się uda to zro­bić, to strze­limy cho­ci­aż jed­ną bramkę. Na boisku widać było, że jesteśmy jed­ną drużyną. Cały zespół świet­nie wykon­ał swo­ją pracę – mówił po meczu stop­er Kolejorza.

Pola­cy wygrali wczo­raj z równo­latka­mi z Niemiec, którzy nie prze­grali trzy­nas­tu ostat­nich meczów, więc tren­er Marcin Dor­na może być zad­owolony z postawy swoich podopiecznych. – Nie myśleliśmy o tym. Wiedzieliśmy jakie są ich słabe i moc­ne strony. Udało się zagrać dobre spotkanie i pokaza­l­iśmy, że pieniądze nie gra­ją, a liczy się zaangażowanie.

Pop­u­larny Bedi zagrał dopiero trzy mecze w kadrze młodzieżowej, a Pol­s­ka straciła tylko jed­nego gola (1:1 z Węgra­mi przyp. red.). – To dla mnie inne doświad­cze­nie, gra­ją tu młodzi zawod­ni­cy i to świet­na okaz­ja, by czer­pać doświad­cze­nie. Cieszę się, że gra­ją tu też inni lechi­ci. Jest Kow­naś, Ken­di jest kap­i­tanem, a Darek wchodzi z ław­ki i nam poma­ga. Każdy daje coś od siebie – przyz­na­je lechita.

Do przyszłorocznych mis­tr­zostw Europy zostało nieco pon­ad pół roku, a rywal­iza­c­ja w obronie nabiera rumieńców, tym bardziej, że do składu może wskoczyć cho­ci­aż­by Paweł Daw­id­ow­icz. – W każdej drużynie jest rywal­iza­c­ja i wielu dobrych zawod­ników. Dla mnie liczy się to, co tu i ter­az. Ter­az gram i miejs­ca w reprezen­tacji niko­mu nie oddam.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.