Analiza spotkania z Górnikiem? “Nie miała większego sensu”

Ostat­nie spotkanie Lecha przed mecza­mi reprezen­ta­cyjny­mi było naj­gorszym, jakie roze­grał u progu sezonu ligowego. Po udanym star­cie w meczach z Ruchem i Polonią, oczeki­wa­nia wzglę­dem rywal­iza­cji z Górnikiem było zde­cy­dowanie wyższe niż to, co kibice zobaczyli na boisku. Tren­er jed­nak nie przeprowadz­ił jeszcze szczegółowej anal­izy tego spotkania.

- Ten mecz moż­na było porów­nać do naszych poprzed­nich dwóch spotkań ligowych. Było gorsze od tych meczów, moż­na było wyma­gać od nas więcej, po pros­tu nam nie wyszedł. Jest jeszcze sporo meczów i choć bym sobie tego nie życzył, takie jeszcze pewnie się zdarzą - przyz­na­je Hubert Wołąkiewicz.

Sztab szkole­niowy zanal­i­zował to spotkanie jedynie pod wzglę­dem indy­wid­u­al­nym każdego z zawod­ników, którzy pozostali w klu­bie. – Każdy z nas wyciągnął wnios­ki sam z tego spotka­nia, bo niek­tórzy byli na kadrze i nie było okazji do więk­szej anal­izy. Anal­iza gry drużyny nie miała więk­szego sen­su, czas na to będzie ter­az - zwraca uwagę Mateusz Możdżeń.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress