01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.47min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Apel do kibiców, którzy zakupili bilety na mecz Lech — Górnik

Wiara Lecha ” zwró­ciła się z apelem do kibiców, którzy zakupili wejś­ciów­ki na sobot­nie spotkanie, bądź są posi­adacza­mi kar­netów. Poniżej przeczy­tać moż­na jego treść.

Sto­warzysze­nie Wiara Lecha zwraca się z gorącą prośbą do wszys­t­kich kibiców Lecha Poz­nań. W związku ze skan­dal­iczną, uwarunk­owaną poli­ty­cznie i pozbaw­ioną jakiejkol­wiek logi­ki decyzją Woje­w­ody Wielkopol­skiego — Pio­tra Flor­ka — o zamknię­ciu sta­dionu dla widzów na najbliższe spotkanie roz­gry­wane przez Kole­jorza na Sta­dion­ie Miejskim przy uli­cy Buł­garskiej 17.

Prosimy, aby kibice, którzy zakupili bile­ty na mecz Lech Poz­nań – Górnik Zabrze lub są posi­adacza­mi kar­ne­tu, nie wys­tępowali do klubu w kwestii zwro­tu pieniędzy za mecz, którego na skutek dzi­ałań pod­ję­tych przez Wielkopol­s­ki Urząd Wojew­ódz­ki — nie zobaczą.

Decyz­ja Flor­ka wymier­zona jest bezpośred­nio w klub i jego kibiców. Jak inaczej moż­na wytłu­maczyć fakt, że dzień po meczu Lech – Górnik, na tym samym obiek­cie swój mecz roz­gry­wa dru­ga poz­nańs­ka druży­na, która będzie wspier­ana przez kil­ka tysię­cy kibiców? Nagon­ka na Lecha Poz­nań przy­brała zupełnie nowy wymi­ar. Jako kibice Kole­jorza musimy pokazać, że mimo kłód rzu­canych pod nogi – jesteśmy na dobre i na złe swoim Klubem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.