07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.26min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arajuuri: Cieszę się, że przyjechałem już do Poznania

Arajuuri: Cieszę się, że przyjechałem już do Poznania

Ara­ju­uri do Poz­na­nia przy­jechał niedawno, ale jak sam przyz­na­je w mieś­cie czu­je się dobrze – Wraże­nia są pozy­ty­wne, jest świet­na atmos­fera, bard­zo dobry sta­dion i taka sama infra­struk­tu­ra. Mias­to również mi się podo­ba także wszys­tko jest na jak najlep­szym poziomie.

-  Pier­wszy raz o Lechu usłysza­łem kiedy grał z AIKiem Sol­ną. Wszys­tkie infor­ma­c­je zacząłem śledz­ić kiedy Keb­ba i Kasper prze­nieśli się do Poz­na­nia. Mecze Lecha oglą­dałem w telewiz­ji, ale już jutro pier­wszy raz obe­jrzę spotkanie na żywo. – doda­je Fin – Roz­mowy z Lechem trwały dłu­go, cieszę się, że przy­jechałem już do Poznania

Wydawać by się mogło, że Finowie swo­je sportowe kro­ki będą staw­iać w hoke­ju, jed­nak Paulus od dziecińst­wa wiedzi­ał co zamierza robić w życiu – Kiedy miałem 4 lata  zacząłem grać, w wieku 12 lat wiedzi­ałem już co chcę zro­bić w życiu. Od tego momen­tu bard­zo poważnie trak­tu­ję piłkę nożną i wskutek tego znalazłem się tutaj z czego bard­zo się cieszę.

Co cechu­je Paulusa? Jakie są jego moc­ne i słabe strony? – Jestem zawod­nikiem, który lubi grę fizy­czną,  jestem szy­b­ki i jest kil­ka moc­nych stron jak i słabych. Nie chcę jed­nak spec­jal­nie o nich mówić. Wolę pokazać to na boisku i nie ma sen­su mówić o słaboś­ci­ach, niech one wyjdą w grze.

Ara­ju­uri od czer­w­ca nie roze­grał żad­nego meczu, zma­gał się z kon­tuzją, jed­nak wszys­tko idzie już w dobrym kierunku – For­ma z każdym dniem idzie w górę, jest coraz lep­sza. W tej chwili nie moż­na powiedzieć, że jest to 100%. Na 100% będę gotowy w sty­czniu, wów­czas będę mógł zagrać pełne 90. min na boisku. – kończy Fin

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.