31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.31min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arajuuri: Cieszę się ze swojej gry

Arajuuri: Cieszę się ze swojej gry

Paulus Ara­jurii roze­grał dwa ostat­nie pełne spotka­nia i wyda­je się, że w wyjś­ciowej jede­nastce zagoś­cił na dłużej. Fin otrzy­mał kredyt zau­fa­nia od tren­era, ale pozosta­je pytanie, czy dobrze go wykorzystał?

- To nie jest pytanie do mnie, ja się cieszę ze swo­jej gry, jestem zad­owolony jak gram. Mamy dobre wyni­ki i cieszę się, że jestem częś­cią tej drużyny —  mówi stop­er Kolejorza.

- Dla mnie jest to bard­zo  ważny moment, dla drużyny również.  Gramy jako zespół i najważniejsza jest for­ma całej drużyny. Lech jest najwięk­szym klubem w jakim kiedykol­wiek grałem i jest to dla mnie póki co najlep­szy sezon – dodaje.

W przyszłym tygod­niu czeka nas prz­er­wa na kadrę. Stop­er poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy powoła­nia na mecze swo­jej reprezen­tacji nie otrzy­mał –  Mam ambicję, by grać w kadrze nar­o­dowej. By grać w reprezen­tacji musisz grać dużo, reg­u­larnie i być zdrowym.  W Szwecji grałem w każdej kole­jce i powoła­nia dostawałem. Mam nadzieję, że w przyszłoś­ci znowu będę w kadrze i pokażę się z dobrej strony – przyz­na­je Fin.

Jutro lechitów czeka mecz z drużyną Podbeskidzia. Górale na swoim kon­cie mają tyle samo zwycięstw co Kole­jorz – To jest cięż­ki zespół, pamię­tam spar­ing, który gral­iśmy przez sezonem. Oni mają swo­je silne strony, ale jeśli zagramy na swoim wysokim poziomie, wygramy. Gramy u siebie i jestem pewny, że jeśli się skon­cen­tru­je­my  w 100% to trzy punk­ty zostaną w Poz­na­niu — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.