06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.57min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arajuuri: Czas najwyższy przestać tracić bramki

Arajuuri: Czas najwyższy przestać tracić bramki

Już jutro lechi­ci powal­czą o trzy punk­ty z Górnikiem Zabrze. Ostat­ni mecz w Zabrzu zakończył się zwycięst­wem poz­na­ni­aków 6:1. Ter­az zabrzanie okupu­ją ostat­nie miejsce w tabeli.

W poprzed­nim meczu z Jagiel­lonią Białys­tok Fin nie znalazł się w osiem­nastce i porażkę Lecha oglą­dał z wysokoś­ci try­bun – Każdy chce grać. Źle się czułem z takim wynikiem, bo nie był on taki, jak zaplanowaliśmy.

W tym roku Kole­jorz prze­grał już dwa mecze i spadł na ósme miejsce w tabeli – Nie jesteśmy zad­owoleni z takich wyników, w każdym meczu chce­my wygry­wać. Patrze­nie wstecz nam nie poma­ga, najważniejsze to, co przed nami. Mamy dobry zespół, może­my grać lepiej.

W meczu z Jagiel­lonią lechi­ci stra­cili dwie bram­ki po stałych frag­men­tach gry, a w tym roku rywale wbili Jas­mi­nowi Buri­ciowi aż osiem goli – Anal­izu­je­my wszys­tko, każdą sytu­ację. Naszą rolą jest to, by być jak najbardziej skon­cen­trowanym i myśleć pozy­ty­wnie. Musimy wye­lim­i­nować błędy, które popeł­nial­iśmy. Mamy świet­ny sztab szkole­niowy, który pokazu­je nam naszą grę i wszys­tko anal­izu­je. Razem jesteśmy w stanie stworzyć mono­lit i siłę, która spowodu­je, że będziemy grać jeszcze lep­iej – przyz­na­je Paulus.

- Nie osiągnęliśmy dobrego wyniku, ale widzi­ałem pozy­ty­wną rzecz – druży­na była mono­litem. Jeśli popraw­imy te złe ele­men­ty w opar­ciu o waleczność, bycie jed­noś­cią to będziemy mogli osiągnąć to, co sobie zaplanowal­iśmy, czyli przy­wiezie­nie trzech punk­tów z Zabrza. Czas najwyższy przes­tać tracić bramki.

Pod koniec roku stoper­owi kończy się kon­trakt z Poz­nańską Loko­mo­ty­wą, ale on sam nie zwraca na to jeszcze uwa­gi – Myślę o drużynie i kole­jnym meczu. Jest jeszcze dużo cza­su do koń­ca mojego kon­trak­tu, by pod­jąć odpowied­nie decyz­je. Kon­cen­tru­ję się ter­az na wygry­wa­niu i tym, by zdoby­wać punk­ty – kończy Fin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.