27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.32min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arajuuri: Czas najwyższy przestać tracić bramki

Arajuuri: Czas najwyższy przestać tracić bramki

Już jutro lechi­ci powal­czą o trzy punk­ty z Górnikiem Zabrze. Ostat­ni mecz w Zabrzu zakończył się zwycięst­wem poz­na­ni­aków 6:1. Ter­az zabrzanie okupu­ją ostat­nie miejsce w tabeli.

W poprzed­nim meczu z Jagiel­lonią Białys­tok Fin nie znalazł się w osiem­nastce i porażkę Lecha oglą­dał z wysokoś­ci try­bun – Każdy chce grać. Źle się czułem z takim wynikiem, bo nie był on taki, jak zaplanowaliśmy.

W tym roku Kole­jorz prze­grał już dwa mecze i spadł na ósme miejsce w tabeli – Nie jesteśmy zad­owoleni z takich wyników, w każdym meczu chce­my wygry­wać. Patrze­nie wstecz nam nie poma­ga, najważniejsze to, co przed nami. Mamy dobry zespół, może­my grać lepiej.

W meczu z Jagiel­lonią lechi­ci stra­cili dwie bram­ki po stałych frag­men­tach gry, a w tym roku rywale wbili Jas­mi­nowi Buri­ciowi aż osiem goli – Anal­izu­je­my wszys­tko, każdą sytu­ację. Naszą rolą jest to, by być jak najbardziej skon­cen­trowanym i myśleć pozy­ty­wnie. Musimy wye­lim­i­nować błędy, które popeł­nial­iśmy. Mamy świet­ny sztab szkole­niowy, który pokazu­je nam naszą grę i wszys­tko anal­izu­je. Razem jesteśmy w stanie stworzyć mono­lit i siłę, która spowodu­je, że będziemy grać jeszcze lep­iej – przyz­na­je Paulus.

- Nie osiągnęliśmy dobrego wyniku, ale widzi­ałem pozy­ty­wną rzecz – druży­na była mono­litem. Jeśli popraw­imy te złe ele­men­ty w opar­ciu o waleczność, bycie jed­noś­cią to będziemy mogli osiągnąć to, co sobie zaplanowal­iśmy, czyli przy­wiezie­nie trzech punk­tów z Zabrza. Czas najwyższy przes­tać tracić bramki.

Pod koniec roku stoper­owi kończy się kon­trakt z Poz­nańską Loko­mo­ty­wą, ale on sam nie zwraca na to jeszcze uwa­gi – Myślę o drużynie i kole­jnym meczu. Jest jeszcze dużo cza­su do koń­ca mojego kon­trak­tu, by pod­jąć odpowied­nie decyz­je. Kon­cen­tru­ję się ter­az na wygry­wa­niu i tym, by zdoby­wać punk­ty – kończy Fin.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.