Arajuuri: Wszyscy jesteśmy głodni sukcesu

Arajuuri: Wszyscy jesteśmy głodni sukcesu

Kole­jorz jutro roze­gra prze­dostat­ni mecz w tym sezonie. Rywalem drużyny Macie­ja Sko­rży będzie Górnik Zabrze – Jesteśmy głod­ni sukce­su – mówił przed spotkaniem Paulus Arajuuri.

Lechowi braku­je dwóch zwycięstw, by zdobyć mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Po słab­szym początku sezonu, ter­az atmos­fera w poz­nańskiej ekip­ie jest bard­zo dobra – Atmos­fera jest dobra, wręcz bard­zo dobra. Przed nami jeszcze dłu­ga dro­ga do mis­tr­zost­wa, ale w zes­pole jest dobry duch. Mimo to cały czas jesteśmy skon­cen­trowani – przyz­na­je stop­er Kolejorza.

Kiedy Ara­ju­uri przy­chodz­ił do Lecha był czwartym obrońcą zespołu. Odkąd szkole­niow­cem został Maciej Sko­rża Fin ma pewne miejsce w składzie i jest osto­ją w defen­sy­wie – Jestem wdz­ięczny za szan­sę, którą dostałem. Mamy pewien pro­ces, wiele rzeczy wpły­wa na to, że gram lep­iej. Myślę, że to kom­bi­nac­ja wielu czynników.

- Wierzę, że jest dużo lep­iej. Każdego dnia starasz się grać lep­iej i masz nadzieję, że kiedyś będziesz jeszcze lep­szy. Jest wiele kroków do prze­jś­cia i wiele rzeczy, których nadal muszę się nauczyć.

Do sukce­su w tym sezonie braku­je niewiele. Jeżeli jutro wyni­ki ułożą się korzys­tanie dla poz­na­ni­aków, Lech może świę­tować tytuł mis­tr­zows­ki – To spraw­ia, że jeszcze bardziej jesteśmy głod­ni sukce­su. Wielu robi wszys­tko, poświę­ca bard­zo wiele, by zdobyć mis­tr­zost­wo – kończy Paulus.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress