02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.15godz.45min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Astiz: Mieliśmy lepsze sytuacje

Iña­ki Astiz w dzisiejszym poje­dynku z Lechem dru­gi raz z rzę­du, po dłuższej prz­er­wie, mógł współt­worzyć środek linii defen­sy­wy z Dick­sonem Choto. To jed­nak nie uchroniło goś­ci od poraż­ki, choć obrona Legii wyglą­dała dziś dość solidnie.

 

Hisz­pan był ewident­nie podła­many porażką. - Smut­no jest nam dzisi­aj, bo sytu­acji mieliśmy więcej i były one lep­sze niż te Lecha. Jed­nak taka jest pił­ka. Cza­sa­mi pił­ka nie chce wpaść do bram­ki — oce­nia.

— Ter­az mamy bard­zo ważne spotkanie z Lechią. Kon­cen­tru­je­my się tylko na następ­nym meczu. Nie może­my myśleć o końcu sezonu, tylko o najbliższym spotka­niu i musimy dawać z siebie wszys­tko. Jeżeli zagramy tak, jak dzisi­aj, to myślę, że wygramy i awan­su­je­my do finału Pucharu Pol­s­ki - wyraz­ił nadzieję stop­er “Wojskowych”. — Tutaj o nic nie jest łat­wo. Musisz grać od pier­wszej min­u­ty na 100%. Musisz pokazać, że jesteś lep­szym, nie tylko na papierze. Z Lechią także będzie trud­ny mecz - zakończył wątek środowego spotkania.

- Myślę, że sobie poradzil­iśmy przy tak pełnych try­bunach. Każdy jest zawodow­cem. Atmos­fera była super, kibice dopisali. To był naprawdę fajny mecz pod tym wzglę­dem — zakończył Hisz­pan, bronią­cy barw klubu ze stolicy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.