03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.25min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Akceptuję spadająca na mnie krytykę

-Ten mecz był jak cały sezon. Mieliśmy go już garś­ci, byliśmy blisko celu, ale nieste­ty, stra­cil­iśmy wszys­tko. Przyszła nieszczęśli­wa min­u­ta, w której losy spotka­nia się odmieniły. Lechia przesądz­iła wtedy o wyniku — mówił po meczu zaw­iedziony Jose Mari Bakero.

 

- W pier­wszej połowie zespół Lechii stwarzał zagroże­nie tylko po długich prz­erzu­tach pił­ki. W ten sposób stworzyli dwie groźne okaz­je. Potem jed­nak odzyskaliśmy rytm gry, strzelil­iśmy wresz­cie bramkę. Nie zdołal­iśmy jed­nak pod­wyższyć prowadzenia, a z tych sytu­acji, które były w meczu wyni­ka wniosek, ze powin­niśmy byli to zrobić.

Gol dla rywali padł po karnym za rękę. To prze­cież nie­fart, nieszczęśli­wa okoliczność. Do straty gola przy­czynił się brak Manuela Arboledy. Zdarzyła się kon­tuz­ja tej łyd­ki, na którą wcześniej się skarżył. A ja już szykowałem dwie ofen­sy­wne zmi­any, Jac­ka Kieł­ba i Artjom­sa Rud­nevsa. Te zmi­any miały spowodować, że pod­wyższymy prowadze­nie. Ten moment meczu był najtrud­niejszy, wszys­tko szy­bko się zmieni­ało. Musi­ałem zmienić kon­cepcję zmi­any, za chwilę — rzut karny. Potem kole­j­na bramka…

- Nie, uważam, że doko­nanie takich zmi­an na pół godziny przed końcem meczu, to nie było zbyt późno. One świad­czą ewident­nie o tym, że chci­ałem pod­wyższyć wynik i wygrać ten mecz wyraźniej. Nie udało się.

- Z Polonią Warsza­wa na wyjeździe też tak było. Domin­u­je­my, kon­trolu­je­my mecz, po czym tracimy gola. Podob­nie ze Śląskiem Wrocław i w wielu, wielu innych spotka­ni­ach. Takich sytu­acji zdarzyło się w tym sezonie bard­zo wiele.Mamy jeszcze dwa mecze. Skup­my się na nich, a na oce­ny przyjdzie czas. Jako pro­fesjon­al­ista, akcep­tu­ję spada­ją­ca na mnie kry­tykę. Wiem, ze pracu­ję w klu­bie, w którym są duże wymagania.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.