02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.57min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Arka nie wykorzystała swojej szansy

Jose Mari Bakero może być zad­owolony z wyniku spotka­nia, ale kole­jny raz Lech zaw­iódł. — Wynik spotka­nia jest za wyso­ki i nie do koń­ca odzwier­cied­la prze­bieg spotka­nia — mówił na kon­fer­encji mec­zowej szkole­niowiec poz­nańskiego zespołu.

 

Zdaniem opieku­na drużyny mis­trza Pol­s­ki gospo­darze postaw­ili dzisi­aj wysok­ie warun­ki. - Arka na początku meczu grała wysokim pressingiem i mieliśmy prob­le­my. Gospo­darze mieli dwie sytu­acje do zdoby­cia bram­ki, ale ich nie wyko­rzys­tali — zauważył Bakero.

Lech prze­jął inic­jaty­wę dopiero w drugiej połowie, ale przez dłu­gi czas nie potrafił zagroz­ić bram­ce rywala. — Prze­budzil­iśmy i zaczęliśmy kon­trolować mecz - mówił tren­er. — W pier­wszej połowie zabrakło nam jeszcze sytu­acji bramkowych. W drugiej te już się pojaw­iły i w 85 min­u­cie wresz­cie zdobyliśmy bramkę. Kole­jne dwie były już pokazem zau­fa­nia do włas­nych umiejęt­noś­ci i pewnoś­ci siebie - dodał.

- Rud­nevs nie grał od początku, ponieważ ostat­nio gral­iśmy wiele spotkań, a zawod­ników trze­ba oszczędzać - przyz­nał szkole­niowiec. — W lidze będziemy starali się zdobyć tak dużo, ile się da. Naszym celem jest jak najwyższa pozy­c­ja — zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.