01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.5godz.7min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Celem jest drugie miejsce

Dla Lecha, każde kole­jne spotkanie ligowe, będzie walką na śmierć i życie. Nie inaczej będzie w przy­pad­ku meczu z Wisłą. Klasę rywala pod­kreśla tren­er Bakero: — Niko­mu nie trze­ba spec­jal­nie tłu­maczyć, że Wisła Kraków to dobra druży­na i nieprzy­pad­kowo zaj­mu­je pier­wsze miejsce w tabeli.

Kon­tynu­u­jąc, Bakero dalej wymienia zale­ty “Białej Gwiazdy”: — Ich sil­ną stroną jest skuteczność. Potwierdzili to w meczu z Lechią Gdańsk. Dwie pier­wsze groźne sytu­acje zamie­nili na bram­ki i wywieźli kom­plet punk­tów. Z Górnikiem było podob­nie, z tą różnicą , że w tym przy­pad­ku nie potrafili wyko­rzys­tać dobrych sytu­acji i ostate­cznie prze­grali. Ten mecz jest dla mnie znakomi­tym wyzwaniem. Wszyscy po to trenu­je­my przez cały rok, żeby w takim spotka­niu pokazać na co nas stać.

Następ­nie, Bask nakreśla cele Lecha na ten mecz i końcówkę sezonu: — Dla nas jest to bard­zo ważne spotkanie i zro­bimy wszys­tko, aby zainka­sować kom­plet punk­tów. Kluczem do zwycięst­wa będzie znalezie­nie odpowied­niej równowa­gi pomiędzy obroną, a atakiem. Obec­nie sytu­ac­ja w tabeli przed­staw­ia się w taki sposób, że wciąż mamy szan­sę na zaję­cie drugiego miejs­ca i na obec­ną chwilę taki jest nasz cel.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.