01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Gdy mogliśmy strzelić, nie zrobiliśmy tego

- Wydawało się, że wszys­tko nam sprzy­ja: dobrze przy­go­towana pły­ta boiska, czy atmos­fera na try­bunach, a jed­nak prze­gral­iśmy — powiedzi­ał po meczu w Lubinie, tren­er Lecha.

- Pokaza­l­iśmy dwa oblicza. W pier­wszej połowie gral­iśmy przyz­woicie, ale nie wykańcza­l­iśmy akcji. W drugiej częś­ci Zagłę­bie przeprowadza­ło szy­bkie kon­try i strzeliło nam bramkę. Na tym pole­gał nasz prob­lem w tym meczu: gdy mogliśmy strzelić gola, nie zro­bil­iśmy tego.

Wiedzieliśmy, że Zagłę­bie jest silne fizy­cznie. Ci, którzy wes­zli na zmi­any, czyli Wilk i Kri­wiec, mieli rozstrzygnąć mecz na naszą korzyść.

- Uważam, że może­my popraw­ić swo­ją grę, nawet tę z pier­wszej połowy. Ostat­nie 4–5 meczów wyglą­da tak, że prze­ważamy, nada­je­my tem­po mec­zowi, ale braku­je nam wykończenia, ostat­niego poda­nia. Gdy­byśmy strzelili gola, mecz wyglą­dał­by zupełnie inaczej.

- Ter­az czas na dużą reflek­sję, również jeśli chodzi o zmi­any w składzie i o zaan­gażowanie w ten mecz. Sku­pi­amy się już na finale z Legią. We wtorek chcę zdobyć swój pier­wszy tytuł.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.