07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.44min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero gratulował, Domingos zadowolony i dumny

Jose Mari Bakero na kon­fer­encji pra­sowej po meczu pograt­u­lował rywalom awan­su, ale mógł czuć niedosyt. Nato­mi­ast Domin­gos Pacien­ca był zad­owolony z gry swoich podopiecznych. Sprawdź, co obaj tren­erzy mówili po meczu.

Jose Mari Bakero (Lech Poz­nań): - Spodziewal­iśmy się, że Bra­ga zagra właśnie taką piłkę. Od początku mieli atakować i to miało miejsce. Szy­bko prze­jęli inic­jaty­wę, dobrze grali piłką i spraw­iali na dużo kłopotów. Bez prob­lemów zdobyli jed­ną, a potem drugą bramkę i to miało wpływ na prze­bieg spotka­nia. Dru­ga bram­ka moim zdaniem padła ze spalonego. W drugiej połowie gral­iśmy lep­iej, ale zabrakło nam szczęś­cie. To dla nas cięż­ka sytu­ac­ja, ale musimy się pogodz­ić z takim wynikiem. Rywalom musimy pograt­u­lować awansu.

Domin­gos Pacien­ca (Sport­ing Bra­ga): - Zagral­iśmy inne, zde­cy­dowanie lep­sze spotkanie. Zdarza­ły nam się słabe momen­ty, ale jestem bard­zo zad­owolony z postawy moich zawod­ników. Najważniejsze, że potrafil­iśmy przetr­wać ata­ki rywala. Mieliśmy trochę szczęś­cia, ale pomogliśmy mu w tym. Jestem dum­ny i zad­owolony z awans. Z niecier­pli­woś­cią czekam na mecze z Liverpoolem.


Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.