Bakero: Jagiellonia będzie miała pecha, ponieważ…

- Kiedy wygry­wasz wyda­je się, że wszys­tko poszło bard­zo dobrze, ter­az gdy prze­gral­iśmy jest już inaczej. Cały czas zespół musi pra­cow­ać – powiedzi­ał na spotka­niu z dzi­en­nikarza­mi przed meczem z Jagiel­lonią Jose Mari Bakero.

Tren­er zdradz­ił, że przed ostat­nim meczem Artjom Rud­nev nie czuł się najlepiej, mimo to, poprosił go wys­tęp. – To było ważne spotkanie, a ja uważam, że zawod­ni­cy cza­sa­mi muszą dawać z siebie więcej. Miał swo­je sytu­acje, ale nie udało mu się strzelić. Zade­cy­dowały o tym detale. Ja doce­ni­am pracę zawod­ników i kibice także powin­ni. Nie zawsze w meczu wszys­tko wychodzi per­fek­cyjnie – zaz­naczył szkole­niowiec. Ter­az jed­nak wszys­tko jest w porząd­ku i napast­nik jest gotowy do wys­tępu na 100 procent.

Zdaniem opieku­na Lecha jego zespołowi w poprzed­nim meczu zabrakło kon­cen­tracji. – Zasłużyliśmy na bramkę, gral­iśmy dobrze. Stra­cil­iśmy kon­trolę nad meczem na 15 min­ut, wtedy mogliśmy stracić kil­ka bramek – przyz­nał Bakero.

– Na drugą połowę wys­zliśmy skon­cen­trowani, mądrze roz­gry­wal­iśmy piłkę, bez wpada­nia w sza­leńst­wo. Odzyskaliśmy kon­trolę nad meczem i wydarzeni­a­mi na boisko. W ciągu 30 min­ut Wisła nie miała żad­nej okazji na zdoby­cie bram­ki. Nam zabrakło ostat­niego poda­nia. Nie mogę być zad­owolony z takiej sytu­acji, ale jesteśmy na dobrej drodze. Przede wszys­tkim nie chcę widzieć drużyny, która traci bramkę i łamie się, tak jak stało się to po stra­cie bram­ki w meczu z Wisłą - kon­tyn­uował.

Do składu powinien wró­cić Luis Hen­riquez, który nie zagrał prze­ci­wko Wiśle. – Wtedy przy­jechał o 3 w nocy, a to ważne, gdy ustaw­ia się drużynę na mecz. Gdy­by Muraws­ki nie zagrał w kadrze też rozpoczął­by mecz od pier­wszej min­u­ty – tłu­maczył opiekun Lecha.

Prze­ci­wnikiem „Kole­jorza” będzie wicelid­er roz­gry­wek. – Nie chci­ałbym się wypowiadać na ich tem­at. Intere­su­je mnie mój zespół. Mam sza­cunek do tego zespołu, jest w tabeli wyżej, niż my. Mnie dotknęła poraż­ka z Wisłą, mam nadzieję, że druży­na też to odczuła i wierzę, że… Jagiel­lonia będzie miała pecha, ponieważ jest Jagiel­lonią – żar­tował Bakero.

- Musimy wyjść na murawę i zro­bić to, co robimy każdego tygod­nia na treningach, a potem wyjść na murawę i wygrać mecz – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress