01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.29min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Każdy musi być gotowy do gry

Za nami już trzy serie spotkań w T‑Mobile Ekstrak­lasie. Na swo­ją szan­sę wys­tępu w ligowym meczu czeka jeszcze kilku piłkarzy m.in. Kamil Dry­gas czy Jacek Kiełb, którzy gdy byli zdrowi w poprzed­nim sezonie reg­u­larnie dostawali szan­sę gry. – Nie ma w tej chwili powodów, żeby dokony­wać zmi­an – oce­nia sytu­ację Jose Mari Bakero.

Wydawało się, że długą drogę powro­tu do pier­wszego zespołu będzie musi­ał prze­jść Vojo Ubi­parip, który przed początkiem sezonu został poin­for­mowany, że będzie gry­wał w Młodej Ekstrak­lasie. – Myślę, że dobrze zaak­cep­tował tę decyzję. Jego postawa jest dobra, co potwierdz­ił zdoby­wa­jąc trzy bram­ki w tych roz­gry­wkach. To nie jest niespodzian­ka, bo mówiłem, że to piłkarz z wielki­mi możli­woś­ci­a­mi – zauważa tren­er Lecha. Napast­nik pojaw­ił się na boisku w Bełcha­towie w dolic­zonym cza­sie gry.

W osiem­nastce mec­zowej są jeszcze inni piłkarze, którzy czeka­ją na szan­sę zagra­nia w tym sezonie T‑Mobile Ekstrak­lasy. – Ważne jest to, że Ci którzy nie gra­ją wychodzą w meczach ligowych mają roze­grane min­u­ty w Młodej Ekstrak­lasie i zysku­ją przez to rytm mec­zowy. Za jak­iś czas nie będzie to tak wyglą­dać, więc dobrze, że wyglą­da­ją przez to dobrze fizy­cznie. Na boisku może grać tylko jede­nas­tu piłkarzy – pod­kreśla Jose Mari Bakero.

Szkole­niowiec Lecha od zawsze pod­kreśla, że mecze wygry­wa nie jede­nas­tu, a czter­nas­tu piłkarzy, bo tylu pojaw­ia się na boisku. – 100 % z siebie muszą dać Ci, którzy rozpoczy­na­ją mecz, ale także Ci, którzy wchodzą na zmi­anę – zauważa tren­er. – Nigdy nie wiado­mo, co się wydarzy w meczu i każdy musi być gotowy do wejś­cia na boisko – kon­tynu­u­je.

Cały czas w pełnej gotowoś­ci do gry nie jest Siergiej Kri­wiec. – On jest osiem tygod­niu po oper­acji i cały czas trwa pro­ces fizy­czny jego wzmac­ni­a­nia. Powinien ter­az skupić się na dal­szej pra­cy, aby wró­cić do swo­jej dys­pozy­cji i korzys­tać z każdej min­u­ty spęd­zonej na boisku – mówi opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.