01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.36min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Lech powinien z nim przedłużyć kontrakt

W ostat­nim meczu Semir Stil­ić wró­cił do pod­sta­wowego składu Lecha i zdobył nawet bramkę. Jed­nak jeszcze kil­ka dni wcześniej skarżył się na szkole­niow­ca „Kole­jorza”, który w finale Pucharu Pol­s­ki posadz­ił go na ławce.

 

Po spotka­niu z Legią Boś­ni­ak zaatakował tren­era. Przyz­nał, że nie rozu­mie tej decyzji i uważa, że powinien zagrać od początku. - On przeży­wa nową sytu­ację w swo­jej kari­erze. Powinien zaak­cep­tować moją decyzję, to czy gra czy nie nie ma żad­nego wpły­wu na moją opinię na jego tem­at – sko­men­tował sytu­ację Jose Mari Bakero.

Zdaniem Hisz­pana pomoc­nik Lecha jest zawod­nikiem bard­zo utal­en­towanym. - To, że cza­sa­mi nie gra nie zmienia mojej opinii o nim. Klub może się na mnie obraz­ić, ale uważam, że powinien z nim przedłużyć kon­trakt. Chci­ałbym, żeby tak się stało. Tren­er takich zawod­ników, jak on, chci­ał­by wiedzieć w swoim zes­pole przez wiele lat – pod­kreślał opiekun „Kole­jorza”.- On cały czas jest w pro­ce­sie i etapie roz­wo­ju. Ma dopiero 23 lata, więc jeszcze wiele przed nim – dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.