01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.8godz.21min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Lechia to drużyna z charakterem, ale pozwala grać

- Mecz z Borus­sią był ważny w kon­tekś­cie spotka­nia z Lechią. Takie spotka­nia poma­ga­ją. Mogliśmy zobaczyć, w jakim stanie są zawod­ni­cy – mówił na kon­fer­encji przed niedziel­ną rywal­iza­cją z Lechią Jose Mari Bakero.

 

- Wyglą­damy dobrze i trze­ba się skupić na najbliższym prze­ci­wniku. Ten mecz jest naszym pier­wszym finałem. Ter­az musimy skupić się na tym meczu, jak­by był finał. Zagra­ją najlep­si, jakich mamy. Trze­ba postaw­ić na czter­nas­tu, czyli pier­wszy skład i tych, którzy zagra­ją na zmianie.

- Chcę zwró­cić uwagę, że od kiedy tutaj jestem stra­cil­iśmy tylko osiem bramek. Niewiary­godne, że prze­gral­iśmy pięć spotkań. Chcę zaz­naczyć, że wiele z tych bramek było gola­mi, gdy my mieliśmy przewagę. Te stra­cone punk­ty najbardziej bolą. Trze­ba zmo­bi­li­zować się na trzy ostat­nie spotka­nia. Jestem przeko­nany, że uda nam się awan­sować do europe­js­kich pucharów.

Lech z Lechią nie prze­grał od 26 lat. - Postaramy się przedłużyć tę ser­ię. Lechia gra ciekawy fut­bol, dobrze gra w środ­ku pola. To druży­na z charak­terem, ale pozwala grać i jeśli uda nam się uch­wycić rytm to nie powin­niśmy mieć więk­szych prob­lemów. Musimy pode­jść z wolą zwycięst­wa, ale także respek­tem – mówił szkoleniowiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.