Bakero: Mam nadzieję, że nie będzie 0:0

- Czeka nas dzisi­aj piłkarskie świę­ta. Dla nas to przy­wilej, ponieważ przy­jeżdża nowo koronowany mis­trz Niemiec. Jestem przeko­nany, że na try­bunach będzie świet­na atmos­fera – mówił na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem Jose Mari Bakero, opiekun Lecha.

 

- Nam nie do koń­ca służy ten mecz, bo czeka­ją nas trzy ważne mecze, ale w planach przy­go­towa­nia fizy­cznego został on uwzględ­niony wcześniej.

- Początkowo miałem pomysł, żeby wyjś­ciowa jede­nast­ka była zbliżona do tej, co ma zagrać z Lechią, ale zmody­fikowałem ten plan. Z tego wzglę­du trze­ba to zrównoważyć.

- Widzi­ałem kil­ka spotkań w Bun­deslidze. Druży­na bard­zo moc­na, szy­b­ka. To, co chce zaz­naczyć to fakt, że są po sezonie i przy­jeżdża­ją tutaj w waka­cyjnych nas­tro­jach, aby cieszyć się grą, a nie spec­jal­nie spinać. To świę­to piłkarskie. Młodzi mają szan­sę, żeby się pokazać. Mam nadzieję, że to będzie miły wieczór, a nieza­końc­zony wynikiem 0:0. Wraca do Poz­na­nia Lewandows­ki, a także dwóch innych ważnych dla reprezen­tacji Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress