Bakero: Mecz podsumowujący zgrupowanie

Zad­owolony z dzisiejszego zwycięst­wa nad Zagłę­biem Lubin był Jose Mari Bakero. Szkole­niowiec pod­kreślał, że do osiąg­nię­cia takiego wyniku potrzeb­na była duża deter­mi­nac­ja i zaan­gażowanie. Był również zad­owolony z tego, że kole­jny raz w zes­pole zagrali piłkarze wyłączeni z gry jesienią.

- Choć ten spar­ing był bardziej treningiem niż meczem, jestem z niego bard­zo zad­owolony. Piłkarze musieli pokazać sporo wal­ki i agresy­wnoś­ci w grze. Cieszę się, że w grze mogłem zobaczyć takich graczy, którzy jesienią leczyli kon­tuz­je, jak Manuel Arbole­da czy Marcin Kikut, czy też tych piłkarzy z Młodej Ekstrak­lasy, którzy wchodzą do pier­wszego zespołu - mówił Hiszpan.

- Od dziesię­ciu dni bard­zo ciężko pracu­je­my nad przy­go­towaniem fizy­cznym i to trze­ba wziąć pod uwagę oce­ni­a­jąc ten mecz. Mamy za sobą krótkie, świetne zgrupowanie we Wronkach. Cho­ci­aż pogo­da nie sprzy­jała, to udało nam się trenować na nat­u­ral­nej muraw­ie. To, a także ten mecz pod­sumowu­ją­cy zgrupowanie, bard­zo mnie cieszy - dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress