Bakero: Mieliśmy słabszy dzień

- Trafil­iśmy na dobrze, skutecznie gra­jącą Polonię Warsza­wa. Ona nie wyłączyła dziś tylko Semi­ra Stili­cia. Wyłączyła wszys­t­kich – sko­men­tował prze­bieg spotka­nia tren­er Lecha.

- Jeśli się prze­gry­wa mecz, to znaczy, że wszys­tko zro­biło się źle. Widocznie popełniłem błędy, nie trafiłem z ustaw­ie­niem. Mieliśmy słab­szy dzień i zabrakło nam świeżoś­ci – zaznaczył.

 — Z Artjomem Rud­niewem jest tak, że jak strzela, to seri­a­mi. Gdy przes­ta­je, pojaw­ia się prob­lem. Pamię­ta­jmy jed­nak o tym, że strze­lanie bramek to nie całe jego zadanie. W meczu z Legią pra­cow­ał dla całej drużyny. Ter­az zszedł z boiska z urazem mięś­nia, mam nadzieję, że niezbyt poważnym — mówił Jose Bakero.

- Podtrzy­mu­ję, co powiedzi­ałem: gole prędzej czy później przyjdą. Sko­ro nie wystar­cza wymienić 50 podań, trze­ba wymienić 100. Polonii trze­ba pograt­u­lować i wyciągnąć wnios­ki. Wiedzieliśmy, że w tym meczu nie będzie zbyt wielu okazji. Polo­nia to zespół o dobrej struk­turze, świet­nej defen­sy­wie. Okaza­ło się, że mieliśmy okazję jed­ną i Artjom nie trafił. Trud­no – zakończył.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress