07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.1min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Mieliśmy więcej szczęścia

Hisz­pańs­ki szkole­niowiec Lecha był zad­owolony z gry swo­jej ekipy i zdoby­tych trzech punk­tów. – Gral­iśmy z bard­zo dobrą drużyną – mówił po spotka­niu Jose Mari Bakero.

 

Szkole­niowiec „Kole­jorza” zaz­naczył, że Jagiel­lonia w pier­wszej częś­ci spotka­nia postaw­iła wysok­ie warun­ki. — To było ich najlep­sze pier­wsze 15. min­ut w tej rundzie.

- Jeśli chodzi o naszą drużynę, byliśmy zor­ga­ni­zowani, gral­iśmy kon­tratakiem, ale brakowało nam ostat­niego poda­nia  – przyz­nał Bakero. - W drugiej połowie mecz nie mógł się podobać, ale był z naszej strony kon­trolowany. Zdobyliśmy bramkę, a Jagiel­lonia stwarza­ła zagroże­nie tylko ze stałych frag­men­tów gry. Groźnie było po uderze­niu głową, które wybronił Kotorows­ki. My jed­nak mieliśmy dzisi­aj więcej szczęś­cia – kontynuował.

Na tem­at murawy tren­er mówił krótko: - Boisko jest równe dla obu zespołów. Po czym dodał: - W drugiej połowie nie moż­na było roz­gry­wać pił­ki, ale to nie jest dla żad­nej z drużyn wymówka. Ruch wczo­raj mógł wygrać w śniegu - zauważył.

Hisz­pan odniósł się także do postawy i dys­pozy­cji  Rafała Murawskiego. - On jest ważną postacią, ale powoli wchodzi do zespołu. Ma swo­ją charyzmę. Gra dobrze, a z biegiem cza­su będzie grał jeszcze lep­iej – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.