01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.29min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Musimy mieć przeświadczenie o swojej wartości

- Na mecz z takim prze­ci­wnikiem jak Zagłę­bie trze­ba wyjść ofen­sy­wniej, niż na ŁKS. To będzie dobry mecz, żeby sprawdz­ić swo­je możli­woś­ci, dlat­ego już nie mogę się go doczekać – pod­kreśla Jose Mari Bakero.

Opiekun Lecha ma już pomysł na spotkanie z Zagłę­biem Lubin. — To jest log­iczne, że po zwycięst­wie nie będzie robić się wielu zmi­an, być moż­na nawet żad­nej – zapowiedzi­ał na spotka­niu z dzi­en­nikarza­mi przed piątkowym meczem. – Wybrałem taką samą osiem­nastkę jak na poprzed­ni mecz. Na chwilę obec­ną Dry­gas, Gol­la i Ubi­parip potrze­bu­ją cza­su, żeby ogry­wać się w Młodej Ekstrak­lasie – dodał.

W inau­gu­ra­cyjnym meczu „Kole­jorz” roz­gromił ŁKS 5:0. — Pier­wszy mecz jest ważny, jestem zad­owolony z tego, co udało nam się osiągnąć. Nie tyle z pię­ciu bramek, a z kon­cen­tracji i zaan­gażowa­nia piłkarzy w tym spotka­niu – zauważył tren­er. — Każdy mecz ma swo­ją his­torię, sys­tem każdego zespołu jest inny. ŁKS gra w ustaw­ie­niu 4–4‑2, a Zagłę­biem 4–2‑3–1, wyko­rzys­tu­jąc szy­bkość swoich ofen­sy­wnych piłkarzy – podkreślał.

-Blok ofen­sy­wny Zagłębia moż­na porów­nać z najlep­szy­mi zespoła­mi ligi. Ten mecz musimy rozpocząć bard­zo uporząd­kowani. Musimy prze­ci­w­staw­ić ich zale­tom nasze i zagrać z zami­arem wygra­nia z sza­cunkiem dla rywala — kon­tyn­uował opiekun Lecha.

Dla piłkarzy Jana Urbana będzie to pier­wszy mecz w sezonie. Pier­wot­nie ligę rozpocząć mieli w spotka­niu z Legią, ale to zostało odwołane z powodu obfi­tych opadów deszczu. – Bard­zo intere­sowałem się tam­tym meczem, ale nieste­ty nie odbył się. Trud­no oce­ni­ać czy to dobrze, czy źle. W San Sebas­t­ian pada moc­niej, a gra­ją co tydzień, bez wzglę­du na wszys­tko. Dla mnie to, że to spotkanie się nie odbyło jest niespodzianką. Proszę zauważyć, że w Biel­sku-Białej zagrali – mówił szkole­niowiec „Kole­jorza”.

Po wysokim zwycięst­wie Lech niewąt­pli­wie jest na fali. — Mówię zawod­nikom, że jeśli masz coś w dłoni, to nie możesz jej otwier­ać, bo możesz to coś stracić. W Lubinie musimy zagrać z respek­tem, ale przeko­naniem, że jedziemy po trzy punk­ty. Musimy mieć przeświad­cze­nie o swo­jej wartoś­ci – zakończył Jose Mari Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.