07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.21min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Najważniejsze, żeby zachować drużynę i jej ducha

W ostat­nich spotka­ni­ach tren­er Lecha dość częs­to rotował skła­dem. — Mamy drużynę, w której biorę pod uwagę wszys­t­kich zawod­ników. Na mecze wys­taw­iam najlep­szych piłkarzy — mówi przed spotkaniem w Gdyni Jose Mari Bakero.

 

Zdaniem opieku­na „Kole­jorza” ważne jest zachowanie równowa­gi i pro­por­cji w drużynie. — Oczy­wiste jest, że na poziomie indy­wid­u­al­nym każdy piłkarz chce grać. Ja nato­mi­ast chcę, żeby oni byli zden­er­wowani, że nie gra­ją w tych meczach – zauważył szkole­niowiec. - Na pewno nie jest dla piłkarzy zaskocze­niem, że raz gra jeden zawod­nik, a raz nie. Oni muszą być przy­go­towani do gry w każdym meczy – kon­tyn­uował.

Szkole­niowiec częs­to pod­kreśla, że jego zdaniem każdy piłkarz ma szan­sę na grę. — Każdy z nich jest częś­cią drużyny. Najważniejsze, żeby zachować drużynę i jej ducha – zaznacza.

W ostat­nich dwóch spotka­ni­ach tren­er mis­trza Pol­s­ki nie zde­cy­dował się na desyg­nowanie do gry Semi­ra Stili­cia, piłkarza, który niejed­nokrot­nie swoi­mi zagra­ni­a­mi potrafi przesądz­ić o wyniku meczu. – On jest dobrym zawod­nikiem, może grać we wszys­t­kich meczach, ale biorą pod uwagę także prze­ci­wni­ka, z którym się mierzymy – mówił Bakero.

- Stil­ić nie grał z Polonią i może liczyć się z tym, że zagra ter­az. To, że raz nie zagrał, nie znaczy, że nie zagra następ­ny – zakończył Hiszpan.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.