Bakero nie chciał Pawłowskiego w Lechu?

We wczo­ra­jszym meczu z bard­zo dobrej strony pokazał się Szy­mon Pawłows­ki, który był wyróż­ni­a­jącą się postacią w barwach “Miedziowych”. Zdobył on także bramkę, jak się później okaza­ło, na wagę jed­nego punk­tu. Pokon­ał on pięknym uderze­niem z dys­tan­su Krzyszto­fa Kotorowskiego.

Lech od dłuższego cza­su szu­ka skrzy­dłowych pomoc­ników, którzy wzmoc­nili­by for­ma­cję pomo­cy. Po ode­jś­ciu Sła­womi­ra Peszko takim piłkarzem miał być Jacek Kiełb, ale w poprzed­nim sezonie miał sporo prob­lemów ze zdrowiem. Przed tym sezonem do “Kole­jorza” trafił Alek­san­dar Tonew, lecz Buł­gar także potrze­bu­je cza­su na akli­matyza­cję i odpowied­nie wejś­cie do zespołu.

Jed­nym z zawod­ników, którzy zna­j­dowali się od dłuższego w kręgu zain­tere­sować Lecha był właśnie Szy­mon Pawłows­ki. — To niezwyk­le szy­b­ki i ofen­sy­wnie gra­ją­cy piłkarz — chwal­ił do przed spotkaniem Jose Mari Bakero, opiekun “Kole­jorza”. — Odkąd ja jestem w Poz­na­niu nie było tem­atu jego trans­feru do Poz­na­nia — przyznał.

Pomoc­nik Zagłębia moc­no dał się wczo­raj we zna­ki tren­erowi, a także kibi­com Lecha. Jego dobra gra, a także bram­ka pozbaw­iły “Kole­jorza” dwóch punk­tów, które w kon­tekś­cie dal­szej wal­ki o najwyższe cele, mogą okazać się bezcenne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress