01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero nie chciał Pawłowskiego w Lechu?

We wczo­ra­jszym meczu z bard­zo dobrej strony pokazał się Szy­mon Pawłows­ki, który był wyróż­ni­a­jącą się postacią w barwach “Miedziowych”. Zdobył on także bramkę, jak się później okaza­ło, na wagę jed­nego punk­tu. Pokon­ał on pięknym uderze­niem z dys­tan­su Krzyszto­fa Kotorowskiego.

Lech od dłuższego cza­su szu­ka skrzy­dłowych pomoc­ników, którzy wzmoc­nili­by for­ma­cję pomo­cy. Po ode­jś­ciu Sła­womi­ra Peszko takim piłkarzem miał być Jacek Kiełb, ale w poprzed­nim sezonie miał sporo prob­lemów ze zdrowiem. Przed tym sezonem do “Kole­jorza” trafił Alek­san­dar Tonew, lecz Buł­gar także potrze­bu­je cza­su na akli­matyza­cję i odpowied­nie wejś­cie do zespołu.

Jed­nym z zawod­ników, którzy zna­j­dowali się od dłuższego w kręgu zain­tere­sować Lecha był właśnie Szy­mon Pawłows­ki. — To niezwyk­le szy­b­ki i ofen­sy­wnie gra­ją­cy piłkarz — chwal­ił do przed spotkaniem Jose Mari Bakero, opiekun “Kole­jorza”. — Odkąd ja jestem w Poz­na­niu nie było tem­atu jego trans­feru do Poz­na­nia — przyznał.

Pomoc­nik Zagłębia moc­no dał się wczo­raj we zna­ki tren­erowi, a także kibi­com Lecha. Jego dobra gra, a także bram­ka pozbaw­iły “Kole­jorza” dwóch punk­tów, które w kon­tekś­cie dal­szej wal­ki o najwyższe cele, mogą okazać się bezcenne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.