02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.30min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Ntibazonkiza? Nie stać nas

Ostat­nio pojaw­iły się infor­ma­c­je doty­czące trans­feru Sai­diego Ntibazonkizy do Lecha Poz­nań. Piłkarz Cra­covii jest motorem napę­dowym swo­jego zespołu, więc nie dzi­wne, że zwró­cił na siebie uwagę wielu kibiców. Mało praw­dopodob­ne, że Burundyjczyk trafi do Poznania.

Pomoc­nik Cra­covii ma za sobą dobrą rundę, choć jego Cra­covia zaj­mu­je miejsce w stre­fie spad­kowej. Ntibazonkiza wyróż­nia się na tle swoich kolegów przede wszys­tkim grą z kon­trataku, a także tym, że spraw­ia wiele prob­lemów defen­sy­wom rywali.

W kwestii trans­feru Sai­diego Ntibazonkizy twar­do po zie­mi stą­pa Jose Mari Bakero. – Znam tego piłkarza, jest na pewno dobrym piłkarzem, ale on nie trafi do Lecha – zdradz­ił tren­er. Zdaniem Hisz­pana prob­le­mem jest cena za tego zawod­ni­ka. — Za niego trze­ba by dać mil­ion euro, a nas na to nie stać. Za tę kwotę może­my kupić dwóch, a nawet trzech graczy – dodał.

Moż­na więc przy­puszczać, że pomoc­nik Cra­covii nie trafi do Poz­na­nia nie ze względów sportowych, a finan­sowych. W zeszłym miesiącu właś­ci­ciel Lecha zapowiedzi­ał także że nie należy spodziewać się wiel­kich trans­fer­ów pod­czas zimowego okien­ka trans­fer­owego. Moż­na jed­nak odnieść wraże­nie, że te są niezbędne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.