Bakero: Ntibazonkiza? Nie stać nas

Ostat­nio pojaw­iły się infor­ma­c­je doty­czące trans­feru Sai­diego Ntibazonkizy do Lecha Poz­nań. Piłkarz Cra­covii jest motorem napę­dowym swo­jego zespołu, więc nie dzi­wne, że zwró­cił na siebie uwagę wielu kibiców. Mało praw­dopodob­ne, że Burundyjczyk trafi do Poznania.

Pomoc­nik Cra­covii ma za sobą dobrą rundę, choć jego Cra­covia zaj­mu­je miejsce w stre­fie spad­kowej. Ntibazonkiza wyróż­nia się na tle swoich kolegów przede wszys­tkim grą z kon­trataku, a także tym, że spraw­ia wiele prob­lemów defen­sy­wom rywali.

W kwestii trans­feru Sai­diego Ntibazonkizy twar­do po zie­mi stą­pa Jose Mari Bakero. – Znam tego piłkarza, jest na pewno dobrym piłkarzem, ale on nie trafi do Lecha – zdradz­ił tren­er. Zdaniem Hisz­pana prob­le­mem jest cena za tego zawod­ni­ka. — Za niego trze­ba by dać mil­ion euro, a nas na to nie stać. Za tę kwotę może­my kupić dwóch, a nawet trzech graczy – dodał.

Moż­na więc przy­puszczać, że pomoc­nik Cra­covii nie trafi do Poz­na­nia nie ze względów sportowych, a finan­sowych. W zeszłym miesiącu właś­ci­ciel Lecha zapowiedzi­ał także że nie należy spodziewać się wiel­kich trans­fer­ów pod­czas zimowego okien­ka trans­fer­owego. Moż­na jed­nak odnieść wraże­nie, że te są niezbędne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress