28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.0min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero odpowiada: Stilić już się żegnał, dlaczego nie odszedł?

Semir Stil­ić w tym tygod­niu skry­tykował ustaw­ie­nie, w jakim grał Lech Poz­nań od początku sezonu. Jego słowom dłużny nie pozostał także Jose Mari Bakero. — Zespół ustaw­ie­nie akcep­tował do listopa­da — mówił były tren­er „Kole­jorza”.

Odniósł się także do samego oso­by Semir Stili­cia. - Pamię­tam w ostat­nim meczu poprzed­niego sezonu jak całował koszulkę, żeg­nał się z kibi­ca­mi. Być może to, co powinien zro­bić to wytłu­maczyć, dlaczego nie odszedł i dlaczego jest tutaj i chce przedłużyć kon­trakt - pytał Hiszpan.

- To nie jest tak, że szukam wymówek. Staram się przys­tosować do drużyny, jaką prowadzę. Ter­az w prz­er­wie staral­iśmy się zmienić tak­tykę i wolę, aby kry­tykować mnie za stara­nia, a nie za brak tych prób i rozwiązań. Pra­cow­ałem i dokonu­je anal­izy. Staram się szukać opty­mal­nego rozwiąza­nia, co nie oznacza, że zawsze trafi­ałem. Ostate­cznie sys­te­my gry nie są ważne, to zależy od zawod­ników jak się gra. Najis­tot­niejsze jest to, jak wykonu­je­my pracę i real­izu­je­my zada­nia — zauważył Jose Mari Bakero.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.