02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.29min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Po meczu jestem spokojniejszy o przyszłośc zespołu

Opiekun Lecha był zaw­iedziony wynikiem spotka­nia z GKS-em Belchatów. –Brakowało nam dokład­nego ostat­niego poda­nia. Żal, że nie udało się strzelić bram­ki – powiedzi­ał na kon­fer­encji pra­sowej Jose Mari Bakero.

 

- Uważam, że to było spotkanie, w którym od początku zła­pal­iśmy dobry rytm. Staral­iśmy się przeprowadzać akc­je, udawało nam się to tylko do ¾ boiska. Mieliśmy dwie, trzy sytu­acje do zdoby­cia bram­ki, ale nasze strza­ły były nieskuteczne. W drugiej połowie Bełchatów zamknął się pod swo­ją bramką.

- Trze­ba przyz­nać, że mamy za sobą cięż­ki tydzień. Najpierw mecz z Legią, potem cięż­ki w pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki. Jestem zas­mu­cony wynikiem dzisiejszego meczu, ale zda­ję sobie sprawę, że nie był on łatwy. Wyda­je się, że jeśli druży­na nie zdoby­wa bram­ki to się nie stara. Wtedy na tren­era spa­da kry­ty­ka, a ja ją przyj­mu­je. Zawod­ni­cy starali się o zmi­anę na rezul­tatu do koń­ca meczu.

- Oczy­wiś­cie po takim spotka­niu jestem zaw­iedziony wynikiem, jed­nak jest kil­ka pozy­ty­wów. Odzyskaliśmy Wołąkiewicza, widać, że for­ma Wojtkowia­ka rośnie. Krok po kroku, stop­niowo do drużyny wchodzi Kiełb. Jestem zad­owolony z jego postawy. Widać, że Rud­nevs w przyszłym tygod­niu będzie gotowy na sto­pro­cent. Jestem spoko­jniejszy po tym meczu o przyszłość drużyny.

- Jeśli chodzi o Bosack­iego, to piłkarz, który do tej pory grał we wszys­t­kich meczach i był obec­ny na wszys­t­kich treningach. To był dobry moment na odpoczynek. Arbole­da nie zagra w finale Pucharu Pol­s­ki, dlat­ego musimy wprowadz­ić do defen­sy­wy Wołąkiewicza, aby się ogry­wał i dużo łatwiej jest zro­bić to ter­az, niż w przyszłym tygodniu.

- Robię swo­je, jestem trenerem. Tak dłu­go, jak będę trenerem to ja będę decy­dował o wyjś­ciowym składzie. Nie chcę i nie będę oce­ni­ał pra­cy innych trenerów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.