Bakero: Podobny mecz w zeszłym sezonie przegraliśmy

- Zro­bil­iśmy wszys­tko, aby wygrać, ale nieste­ty się nie udało. Chcieliśmy roz­gry­wać piłkę, grać tak jak potrafimy, a rywale szukali kon­trataków i okazji do przech­wytu pił­ki. Staral­iśmy się stworzyć dogodne sytu­acje, tych mieliśmy sporo, a jedynie, czego dzisi­aj zabrakło, to bram­ki – mówił na kon­fer­encji pra­sowej po meczu z Lechią, Jose Mari Bakero.

- Mecz, boisko i sta­dion były fan­tasty­czne. Tym bardziej cieszę się, że nasi kibice nas dopin­gowali i ani­mowali do wal­ki. To był wiel­ki dzień sportu. Staral­iśmy się przez cały mecz zdobyć bramkę. Trze­ba pod­kreślić, że fan­tasty­cznie spisał się bramkarz Lechii, należy mu pograt­u­lować. Chcę także zaz­naczyć, że podob­ny mecz z zeszłym sezonie prze­gral­iśmy. Dzisi­aj zaprezen­towal­iśmy się lep­iej i zagral­iśmy waleczniej.

- Chci­ałem dzisi­aj wygrać, dlat­ego wpuś­ciłem Dry­gasa na boisko. Nie mówimy w tym momen­cie o nich, jako młodych piłkarzach. Dla mnie są tak samo ważni, jak ich star­si koledzy. Dzisi­aj Lechia zaw­iesiła wysoko poprzeczkę i zagęś­ciła środek pola, a wpuszcze­nie Dry­gasa była próbą na zdomi­nowanie tego obszaru boiska – mówił trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress