02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.38min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero potwierdza: Chcemy tego piłkarza

Toni Cal­vo wys­tępu­ją­cy w Lewskim Sofia stał się celem trans­fer­owym Lecha Poz­nań. Zain­tere­sowanie tym zawod­nikiem potwierdza Jose Mari Bakero jed­nocześnie zaz­nacza­jąc, że sprowadze­nie gracza jeszcze zimą będzie niezwyk­le trudne.

Piłkarza w meczu sparingowym oglą­dał Mar­iusz Rumak, który spec­jal­nie w tym celu opuś­cił zgrupowanie „Kole­jorza”. - Nie wiem jakie były jego wraże­nia, dopiero po powro­cie do Pol­s­ki będę z nim o tym roz­maw­iał. Wysłałem człowieka do Tur­cji, aby obe­jrzał kil­ka spotkań. Toni Cal­vo jest tylko jed­nym z piłkarzy, którym się intere­su­je­my. Mamy rozwinię­ty skaut­ing i obser­wu­je­my wielu graczy – zdradz­ił opiekun Lecha.

Hisz­pan przyz­nał, że o sprowadze­niu swo­jego roda­ka do Poz­na­nia myślał w kon­tekś­cie let­niego okien­ka trans­fer­owego. – Zimą może się jed­nak jeszcze wiele wydarzyć – zas­trzegł tren­er. – Chcieliśmy sprowadz­ić Iljana Mican­skiego, ale nie udało się. To nie moja wina. Będziemy nadal go obser­wować. Chci­ałem go wypoży­czyć na pół roku, ale nie udało się. Być może latem będziemy mieli więcej szczęś­cia – dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.