Bakero potwierdza: Chcemy tego piłkarza

Toni Cal­vo wys­tępu­ją­cy w Lewskim Sofia stał się celem trans­fer­owym Lecha Poz­nań. Zain­tere­sowanie tym zawod­nikiem potwierdza Jose Mari Bakero jed­nocześnie zaz­nacza­jąc, że sprowadze­nie gracza jeszcze zimą będzie niezwyk­le trudne.

Piłkarza w meczu sparingowym oglą­dał Mar­iusz Rumak, który spec­jal­nie w tym celu opuś­cił zgrupowanie „Kole­jorza”. - Nie wiem jakie były jego wraże­nia, dopiero po powro­cie do Pol­s­ki będę z nim o tym roz­maw­iał. Wysłałem człowieka do Tur­cji, aby obe­jrzał kil­ka spotkań. Toni Cal­vo jest tylko jed­nym z piłkarzy, którym się intere­su­je­my. Mamy rozwinię­ty skaut­ing i obser­wu­je­my wielu graczy – zdradz­ił opiekun Lecha.

Hisz­pan przyz­nał, że o sprowadze­niu swo­jego roda­ka do Poz­na­nia myślał w kon­tekś­cie let­niego okien­ka trans­fer­owego. – Zimą może się jed­nak jeszcze wiele wydarzyć – zas­trzegł tren­er. – Chcieliśmy sprowadz­ić Iljana Mican­skiego, ale nie udało się. To nie moja wina. Będziemy nadal go obser­wować. Chci­ałem go wypoży­czyć na pół roku, ale nie udało się. Być może latem będziemy mieli więcej szczęś­cia – dodał.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress