07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.11min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Śląsk gra konsekwentny futbol

Tren­er Bakero na kon­fer­encji przed meczem ze Śląskiem przestrze­gał, że piłkarzy „Kole­jorza” czeka bard­zo trudne spotkanie. – Mam w głowie wszys­tko już poukładane. Wiemy, jak gra Śląsk. Trze­ba tylko wyjść na boisko i wygrać – mówił Hiszpan.

 

Zdaniem szkole­niow­ca mis­trza Pol­s­ki, prowad­zona przez Ores­ta Lenczy­ka jest groźnym zespołem. – Są niezwyk­le skuteczni. Gra­ją niezwyk­le kon­sek­went­ny fut­bol. Czeka nas bard­zo trudne spotkanie – przyz­nał opiekun Lecha.

Śląsk od 12 spotkań nie prze­grał w Ekstrak­lasie. – Mają dobrego tren­era, a od jego pojaw­ienia się w klu­bie odnoszą dobre wyni­ki – zauważył Jose Mari Bakero. – Nie potrze­bu­ją wielu sytu­acji, aby strzelić bramkę. Widać u nich dużą pewność siebie – dodał.

Czas doświad­c­zonych tren­erów, jak pokazu­je przykład Ores­ta Lenczy­ka, nie minął i tacy szkole­niow­cy potrafią nadal odnosić sukcesy w pol­skiej lidze. – Jutro będzie dobry dzień na jego porażkę – pod­kreśla tren­er Lecha. – Pod­chodz­imy do jutrze­jszego rywala z sza­cunkiem, ale chce­my wygrać i postaramy się jutro to zro­bić – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.