Bakero: Straciliśmy bramkę, choć mieliśmy grę pod kontrolą

- Trze­ba pod­kreślić, że warun­ki do gry były trudne. To był mecz, którego się spodziewal­iśmy. Górnik grał dobrze w powi­etrzu, grał długie pił­ki, wychodz­ił pressingiem kilko­ma piłkarza­mi – powiedzi­ał na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Jose Mari Bakero.

- Chci­ałbym pograt­u­lować zwycięst­wa Górnikowi. Przez pier­wsze 20 min­ut grało nam się trud­no, potem wes­zliśmy w grę jaka nas intere­su­je. W końców­ce pier­wszej połowy stra­cil­iśmy bramkę, choć moim zdaniem mieliśmy wtedy grę pod kon­trolą. Później bram­ka z karnego, Górnik cofnął się, grał w obronie kon­sek­went­nie i agresy­wnie. To spotkanie trudne, z którego musimy wyciągnąć wnioski.

- Bru­ma fizy­cznie musi jeszcze wiele popraw­ić, bo trenu­je z nami od tygod­nia. Kon­tuz­ja Huber­ta wymusiła tę zmi­anę, a także prze­sunię­cie Wojtkowia­ka na środek defen­sy­wy. Mieliśmy także możli­wość wys­taw­ienia Kamińskiego, ale stwierdz­iłem, że bardziej doświad­c­zony w grze w powi­etrzu jest Wojtkowiak. Uważam, że Bru­ma wypełnił zadanie, które mu powierzyłem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress