01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.33min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bakero: Sześć bramek na pewno dodaje pewności siebie

- Ten mecz będzie inny od poprzed­nich, które zagral­iśmy w lidze. O tym decy­du­ją detale, które w każdym meczu są inne. Ter­az jed­nak sku­pi­amy się na tym, aby zagrać, jak najlep­sze spotkanie – mówił na kon­fer­encji pra­sowej przed meczem z GKS-em Bełchatów, Jose Mari Bakero.

- Druży­na z Bełcha­towa ma doświad­c­zoną for­ma­cję ofen­sy­wną, bard­zo dobrze gra w powi­etrzu. Zdobyli w ostat­nim spotka­niu 6 bramek, co doda­je pewnoś­ci siebie. My mamy swo­je zale­ty, potrafimy grać swo­ją piłkę i chce­my to wyko­rzys­tać. Postaramy się zagrać, jak najlepiej.

- Jeśli nie będziemy popeł­ni­ać fauli, a także dopuszczać do rzutów rożnych, wtedy nie będziemy mieli prob­lemów ze stały­mi frag­men­ta­mi gry. Nie przy­wiązu­je do nich dużej wagi. Bełchatów strzelił w ostat­nim meczu sześć bramek, z czego pięć ze stałych frag­men­tów właśnie. Jestem przeko­nany, że mamy zawod­ników, którzy dobrze gra­ją w powi­etrzu, dlat­ego to zagroże­nie nie spędza mi to snu z powiek - przyz­nał opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.